0

Dar vieną pergalę Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmenybėse pasiekė Majamio „Heat“ krepšinininkai (17/6), išvykoje 99:79 (25:24, 26:23, 16:16, 32:16) pranokę Filadelfijos „76ers“ ekipą (16/7).

Lygos vicečempionų pergalę įtvirtino įspūdingas spurtas ketvirtajame ketvirtyje. Likus žaisti 8 minutes „Heat“ jau ir tuomet turėjo apčiuopiamą persvarą (79:71), tačiau po 15 taškų be atsako ir šešias minutes trukusio „76ers“ taškų bado Filadelfijos klubas galutinai kapituliavo.

Nugalėtojams Dwyane'as Wade'as surinko 26, LeBronas Jamesas (12 atk. kam., 8 rez. perd.) - 19, Mario Chalmersas - 13, Chrisas Boshas ir Mike'as Milleris - po 12, Norrisas Cole'as - 11 taškų.

Pralaimėjusiems Thaddeusas Youngas surinko 16, Lou Williamsas ir Jodie Meeksas - 13, Jrue Holiday (7 rez. perd.) - 11, Andre Iguodala (7 atk. kam., 6 rez. perd.) - 10 taškų.

TAIP PAT SKAITYKITE:

L. Kleiza pelnė 15 taškų, o „Raptors“ šventė pergalę

Komandiškai žaidusi „Lakers“ pranoko „Nuggets“ ekipą

D. Nowitzki sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes, bet NBA čempionai neatsilaikė prieš „Pacers“

Per trylika pastarųjų rungtynių – vienuoliktasis „Knicks“ pralaimėjimas

Naujajame Džersyje – geriausios N. Pekovičiaus karjeros rungtynės ir dar vienas sėkmingas R. Rubio pasirodymas