Šeštadienį lietuvis Tomas Danilevičius padėjo savo klubui „Juve Stabia“ laimėti ir pelnė įvartį. „Stabia“ rezultatu 3-0 įveikė „Empoli“.

Lietuvis 18-tą minutę pelnė pirmąjį rungtynių įvartį, kai po puikaus komandos draugo perdavimo jam liko tik formalumai. Kitus du įvarčius „Juve Stabia“ klubui įmušė Marco Sau.

Paminėsime, kad „Juve Stabia“ kol kas „Serie B“ pirmenybėse turi surinkusi 31 tašką ir po 22-ejų turų užima 7-ta vietą.

Tuo metu Škotijoje pasižymėjo ir kitas lietuvis – Marius Žaliukas. Edinburgo „Hearts“ klubui atstovaujantis lietuvis mače su „St. Mirren“ pasižymėjo jau 1-ą mačo minutę, tačiau 13-tą minutę buvo pašalintas iš aikštės.

Nepaisant to, „Hearts“ rungtynes laimėjo rezultatu 5-2, o „hat-tricką“ pelnė Rudolfas Skacelis.