Sekmadienį Brazilijoje pasibaigusio pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato nugalėtojas vokietis Sebastianas Vettelis („Red Bull-Renault“) antrąją vietą užėmusį britą Jensoną Buttoną („McLaren-Mercedes“) aplenkė rekordiniu skirtumu - 122 taškais.

Pernai S. Fetelis antroje vietoje likusį ispaną Fernando Alonso („Ferrari“) aplenkė tik keturiais taškais.

Iš viso S. Fetelis surinko 392 taškus. 24-erių metų vokietis per sezoną laimėjo 15 kvalifikacijos varžybų. Tai - nauji „Formulės-1“ varžybų rekordai. S. Vetelis šiemet iškovojo 11 pergalių. Jis pirmaudamas iš viso įveikė 739 ratus. Tuo tarpu septyniskart pasaulio čempionas vokietis Michaelis Schumacheris („Mercedes GP“), būdamas lyderio pozicijoje, įveikė tik tris ratus.

Per 19 šio sezono lenktynių lenktynininkai į techninio aptarnavimo zonas užsuko 1111 kartų (net 88 kartus per Vengrijos „Grand Prix“ lenktynes). Trumpiausias apsilankymas vadinamuosiuose boksuose truko 2,82 sek.

Daugiausiai lenkimo manevrų - 126 - atlikta Turkijos „Grand Prix“ lenktynėse.

Per visą sezoną lenktynininkai sudėvėjo 24 tūkst. padangų. Trasose liko 10200 kilogramų padangų nuoplaišų.