Klivlendo "Cavaliers" klubo puolėjas LeBronas Jamesas ir San Antonijaus "Spurs" ekipos gynėjas Emmanuelis Ginobilis pirmadienį pripažinti geriausiais praėjusios (kovo 5-11 d.d.) Šiaurės Amerikos nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono savaitės žaidėjais atitinkamai Rytų bei Vakarų konferencijose.

Padėjęs iškovoti klubui visas keturias pergales L.Jamesas praėjusią savaitę vidutiniškai pelnė net po 32,8 taško, atkovojo po 8,5 kamuolio ir atliko po 7,8 rezultatyvaus perdavimo.

Sėkmingiausiose savaitės rungtynėse, kuriose "Cavaliers" krepšininkai po pratęsimo svečiuose 101:97 įveikė Detroito "Pistons" ekipą jis pelnė 41-ą tašką ir pagerino šio sezono asmeninį rezultatyvumo rekordą.

L. Jonesas užima šeštą vietą lygoje tarp rezultatyviausių (27,4 tšk.) krepšininkų ir yra dešimtas tarp daugiausiai kamuolius perimančių (1,57) žaidėjų.

Naudingiausiu Vakarų konferencijos krepšininku tapęs 29-erių argentinietis E. Ginobilis praėjusią savaitę pelnė vidutiniškai po 20,5 taško, po krepšiais atkovojo po 5 ir perėmė po 1,3 kamuolio bei atliko po 3,5 rezultatyvaus perdavimo, o jo klubas laimėjo keturis susitikimus ir pratęsė pergalingą seriją iki dvylikos rungtynių.

E. Ginobilis užima tryliktą vietą lygoje tarp taikliausių tritaškių (42 proc.) metikų.

Į praėjusios NBA reguliariojo sezono savaitės laureatus Rytų bei Vakarų konferencijose pretendavo Joshas Smithas (Atlantos "Hawks"), Chrisas Webberis (Detroito "Pistons"), Tracy`s McGrady`s (Hiustono "Rockets"), Eddie Jonesas ir Shaquille`as O`Nealas (Majamio "Heat"), Andre Iguodala (Filadelfijos "76ers") ir Deronas Williamsas (Jutos "Jazz").