0

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos finalo ketvirtosiose rungtynėse Žydrūno Ilgausko atstovaujama Majamio „Heat“ ekipa namuose 101:93 (16:19, 28:27, 19:22, 22:17; 16:8) po pratęsimo privertė pasiduoti Čikagos „Bulls“ klubą ir serijoje iki keturių pergalių jau pirmauja 3:1.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei minutei Derrickas Rose'as baudos metimu išlygino rezultatą - 85:85. Abi komandos turėjo galimybių išsiveržti į priekį, tačiau tiek Dwyane'o Wade'o, tiek D.Rose'o metimai skriejo pro šalį.

Pratęsimo metu stipresni buvo šeimininkai, kurie laimėjo atkarpą 7:1 ir atitrūkę daugiau varžovams priartėti neleido. Ž.Ilgauskas ant parketo nepasirodė.

Nugalėtojams LeBronas Jamesas pelnė 35 (13/13 baudos metimai, 6 atk. kam. 6 rez. perd.), Chrisas Boshas - 22, D. Wade‘as 14, Mike'as Milleris pridėjo 12 taškų (9 atk. kam.).

Pralaimėjusiems D.Rose‘as įmetė 23 taškus (1/9 tritaškiai, 7 kld.), Carlosas Boozeris (11 atk. kam.) ir Luolas Dengas (8 atk. kam.) surinko po 20 taškų.