Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos finale Žydrūno Ilgausko atstovaujama Majamio „Heat“ komanda išvykoje 85:75 (19:26, 29:20, 23:19, 14:10) nugalėjo Čikagos „Bulls“ krepšininkai ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą - 1:1.

Likus rungtyniauti 4 minutes ir 35 sekundes rezultatas dar buvo lygus (73:73), tačiau tuomet svečiai pelnė 5 taškus be atsako ir truktelėjo į priekį - 78:73. Nors Tajus Gibsonas buvo priartinęs „Bulls“ (75:78), tačiau per likusias 3 minutes taškus rinko tik Majamio žaidėjai, kurie ir šventė pergalę.

Ž.Ilgauskas mačui registruotas nebuvo.

Nugalėtojams LeBronas Jamesas pelnė 29 taškus (10 atk. kam.), Dwayne'as Wade‘as - 24 (9 atk. kam.), Udonis Haslemas - 13, Chris Boshas pridėjo 10 taškų (8 atk. kam.).

Pralaimėjusiems Derrickas Rose‘as įmetė 21 tašką (7/23 metimai „iš žaidimo“), Luolas Dengas - 13, Joakimas Noah surinko 9 taškus (8 atk. kam.).