Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionato Rytų konferencijos finalo pirmosiose rungtynėse sekmadienį „Miami Heat“ komanda, kuriai atstovauja Žydrūnas Ilgauskas, svečiuose 82:103 (23:20, 25:28, 15:24, 19:31) pralaimėjo reguliariojo sezono nugalėtojai „Chicago Bulls“ ekipai ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka 0-1.

Po penkerių metų pertraukos į konferencijos finalą iškopusioje Majamio komandoje rezultatyviausiai žaidė Chrisas Boshas. Jis pelnė 30 taškų. Dwyane'as Wade'as surinko 18 taškų, LeBronas Jamesas pridėjo 15 taškų. Ž. Ilgauskas nebuvo registruotas rungtynėms.

„Bulls“ ekipoje Derrickas Rose'as pelnė 28 taškus, Luolas Dengas - 21, Carlosas Boozeris - 14. Čikagos klubas konferencijos finale žaidžia po 13 metų pertraukos. Antrosios rungtynės bus žaidžiamos trečiadienį vėl Čikagoje.

Vakarų konferencijos pusfinalio septintosiose rungtynėse „Oklahoma City Thunder“ komanda savo aikštėje 105:90 (21:17, 21:17, 30:24, 33:32) įveikė „Memphis Grizzlies“ krepšininkus ir laimėjo seriją 4-3.

Oklahomos komandoje pasižymėjo Kevinas Durantas. Jo sąskaitoje - 39 taškai. Jamesas Hardenas surinko 17 taškų, Russell Westbrookas pridėjo 14 taškų, 14 rezultatyvių perdavimų ir 10 atkovotų kamuolių.

„Grizzlies“ ekipoje Mike'as Conley pelnė 18 taškų, Zachas Randolphas (10 atk. kam.) - 17, O. J. Mayo - 14, Marcas Gasolis - 12. Vakarų konferencijos finale „Thunder“ žais su „Dallas Mavericks“ krepšininkais.

Sekmadienio rungtynių rezultatai (skliaustuose nurodyta reguliariajame sezone užimta vieta).

Rytų konferencija. Finalas.

„Chicago Bulls“ (1) - „Miami Heat“ (2) 103:82 (20:23, 28:25, 24:15, 31:19). Serija 1-0.

Vakarų konferencija. 1/2 finalo.

„Oklahoma City Thunder“ (4) - „Memphis Grizzlies“ (8) 105:90 (21:17, 21:17, 30:24, 33:32). Serija 4-3.