Antrąją vietą Centriniame pogrupyje bei Rytų konferencijoje užimantis Žydrūno Ilgausko Klivlendo "Cavaliers" (34 pergalės ir 25 pralaimėjimai) klubas šeštadienį Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmenybių reguliariojo sezono mače namuose 120:97 (30:23, 32:29, 31:22, 27:23) sutriuškino Atlanto pogrupio lyderius Toronto "Raptors" (32/28) krepšininkus, kurie Rytų konferencijoje yra ketvirti.

Lietuvis į svečių krepšį įmetė 4 taškus, po krepšiu atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 varžovų metimus, kartą suklydo bei surinko 4 pražangas.

Per nepilnas 18 žaidimo minučių (17:49) Ž. Ilgauskas pataikė 2 dvitaškius iš 7.

Sėkmingiausiai "Cavaliers" gretose žaidusio LeBrono Jameso sąskaitoje - 36 taškai, 5 sugriebti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 3 blokuoti varžovų metimai.

27 taškus nugalėtojams pelnė Larry Hughesas, po 14 - Andersonas Varejao (11 atkovotų kamuolių) ir Shannonas Brownas, 12 - Donyellas Marshallas.

"Raptors" gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Chrisas Boshas (25 tšk.), Juanas Dixonas (24 tšk.) bei Krisas Humphries (12 taškų).

Kitų šeštadienio NBA lygos reguliariojo sezono mačų rezultatai:

Nju Džersio "Nets"          -    Bostono "Celtics"         88:96                    (po pratęsimo)
Atlantos "Hawks"            -    Niujorko "Knicks"        100:104                    (po pratęsimo)
Memfio "Grizzlies"          -    Detroito "Pistons"        89:92
Hiustono "Rockets"          -    San Antonijaus "Spurs"    74:97
Dalaso "Mavericks"          -    Orlando "Magic"          103:98
Portlendo "Trail Blazers"   -    Sakramento "Kings"        96:104
Los Andželo "Clippers"      -    Indianos "Pacers"         87:64