Antrosiose Serbijos krepšinio lygos finalo serijos tarp rungtynėse tarp Belgrado „Partizan“ ir Vršaco „Hemofarm“ įtampa peržengė visas ribas – iki mačo pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei minutę žaidėjai kibo vieni kitiems į atlapus.

Po taiklaus „Partizan“ legionieriaus Lawrence'o Robertso tritaškio, Duško Vujoševičiaus auklėtiniai išsiveržė į priekį 80:78. Netrukus susistumdė Raško Katičius bei Aleksandras Maričius, o vėliau viskas persirutuliojo į kur kas rimtesnį incidentą.

Teisėjai krepšininkams skyrė abipusę pražangą, bet tai neramumų nesustabdė. Netrukus kumščius į darbą paleido dauguma abiejų komandų žaidėjų. Į aikštę netgi buvo įžengę policininkai. Muštynės persikėlė ir į sirgalių tribūnas.

Galiausiai rungtynės buvo pratęstos ir „Partizan“ šventė pergalę rezultatu 86:81 ir serijoje pirmauja jau 2:0.

Beje, paskutinėmis mačo akimirkomis kova aikštėje priminė gatvės krepšinį. Dėl pergalės iš viso grūmėsi tik 6 žaidėjai – po tris „Hemofarm“ ir „Partizan“ krepšininkus.

Siūlome pasižiūrėti šį incidentą (silpnų nervų skaitytojams žiūrėti nerekomenduojama):