Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkai atsidūrė per žingsnį nuo Graikijos krepšinio lygos čempionų titulo. Šarūno Jasikevičiaus ekipa trečiosiose finalo serijos rungtynėse 79:70 (25:17, 13:26, 13:17, 28:10) savų žiūrovų akivaizdoje palaužė Lino Kleizos atstovaujamą Pirėjo „Olympiacos“ komandą ir persvėrė dvikovos iki trijų pergalių rezultatą – 2:1.

Nepaisant sėkmingos rungtynių pradžios, trečiojo kėlinio pabaigoje „Panathinaikos“ krepšininkai turėjo 14 taškų deficitą. Vis dėlto ketvirtajame ketvirtyje aikštės šeimininkams pavyko atsitiesti ir audringai palaikomi Atėnų ekipos gerbėjų Željko Obradovičiaus auklėtiniai perėmė iniciatyvą bei apgynė savo tvirtovę.

Š. Jasikevičius nugalėtojams per 13 minučių pelnė 4 taškus (2/3 dvitaškių, 0/2 tritaškių), sugriebė 1 atšokusį kamuolį ir 2 sykius prasižengė.

Drew Nicholasas prie pergalės pridėjo 18, Nikola Pekovičius, Mike'as Batiste'as, Stratos Perperoglou ir Vassilis Spanoulis – po 10 taškų.

Pralaimėjusiųjų gretose L. Kleiza aikštėje praleido 32 minutes, surinko 10 taškų (2/7 dvitaškių, 2/5 tritaškių), sugriebė 3 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo bei 4 sykius prasižengė.

Giannis Bourousis „Olympiacos“ klubui pelnė 17, Joshas Childressas – 15, Patrickas Beverley – 9 taškus.