Graikijos čempionas Atėnų „Panathinaikos“ klubas, kuriame rungtyniauja lietuvis Šarūnas Jasikevičius, be didesnio vargo pateko į šalies pirmenybių pusfinalį. Ketvirtfinalyje Željko Obradovičiaus auklėtiniai išvykoje 107:59 nušlavė Atėnų „Panionios“ ekipą ir serijoje iki dviejų pergalių laimėjo rezultatu 2:0.

Ilgosios pertraukos metu aikštėje kilo neramumai. Įsisiautėję „Panionios“ sirgaliai į „Panathinaikos“ trenerių štabą sviedė fejerverką.

Niekas iš svečių komandos nenukentėjo, tačiau arenoje dirbusių pareigūnų tai nepaguodė. Pastarieji tuoj pat nusprendė išvaryti ramybės drumstėjus ir susitikimas tęsėsi jau be daugumos susirinkusių sirgalių. Mačo pertrauka užsitęsė ilgiau nei buvo planuota, todėl tuo pačiu rungtynės baigėsi kur kas vėliau.

Š. Jasikevičius aikštėje praleido 13 minučių, pasižymėjo 8 taškais (1/1 dvitaškių, 2/2 tritaškių) bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Dimitris Diamantidis (6 rez. perd.) nugalėtojams pelnė 16, Antonis Fotsis – 14, Vassilis Spanoulis (8 rez. perd.) – 13, Stratos Perperoglou ir Drew Nicholas – po 11 taškų.

Pralaimėjusiems Ivanas Zoroskis surinko 13, Travonas Bryantas – 12, Dejanas Borovnjakas ir Dimitris Haritopoulos – po 10 taškų.