Pirmąją pergalę Eurolygos TOP–16 varžybose iškovojo be Šarūno Jasikevičiaus rungtyniavęs Atėnų „Panathinaikos“ klubas, išvykoje 82:66 (19:19, 16:13, 25:18, 22:16) įveikęs Belgrado „Partizan“ komandą.

Po pirmųjų keturių pralaimėjimų antrajame Eurolygos etape, Graikijos čempionams tai buvo pirmasis laimėjimas. Tuo tarpu „Partizan“ sąskaitoje – 3 pergalės ir 2 nesėkmės. Paskutiniajame ture serbai Barselonoje kausis su vietos „Regal Barcelona“, o Atėnų „Maroussi“ bandys palaužti „Panathinaikos“ ir išstumti „Partizan“ ekipą iš antrosios pozicijos E grupėje.

Lemiamas susitikimo lūžis įvyko trečiajame ketvirtyje. 25-ąją minutę švieslentėje degė skaičiai 40:40, bet Stratos Perperoglou dėka „Panathinaikos“ nedideliais žingsniais išsiveržė į priekį ir paskutinėmis kėlinuko minutėmis gerokai atsiplėšė – 60:48.

Viskas, ką aikštės šeimininkams buvo pavykę padaryti ketvirtajame kėlinyje, tai priartėti aštuoniais taškais – 52:60 ir 54:62. „Panathinaikos“ neišleido pergalės iš savo rankų ir laimėjimo džiaugsmą TOP–16 etape patyrė pirmąjį kartą.

Lietuvis Š. Jasikevičius buvo registruotas rungtynėms, bet trenerių sprendimu aikštėje nepasirodė.

„Partizan“: Bo McCalebbas 22, Dušanas Kečmanas 9, Janas Vesely (8 atk. kam.) ir Lawrence'as Robertsas po 8.

„Panathinaikos“: Drew Nicholas 22 (6/6 trit.), Stratos Perperoglou 16, Mike'as Batiste'as 12, Marcusas Haislipas ir Dimitris Diamantidis po 9.