Eurolygos TOP–16 varžybų trečiojo turo E grupės rungtynėse Barselonos „Regal Barcelona“ (2/1) ekipa savų žiūrovų akivaizdoje 83:71 (29:18, 18:20, 21:16, 15:17) nepaliko vilčių Atėnų „Panathinaikos“ (0/3) komandai, kurios garbę gina Šarūnas Jasikevičius.

Eurolygos čempionai vilčių laimėti mačą praktiškai neturėjo. Aikštelės šeimininkai jau nuo pat rungtynių pradžios pabėgo į priekį ir po pirmojo kėlinio turėjo dviženklį pranašumą – 29:18. Svečiams prieš didžiąją pertrauką dar buvo pavykę sumažinti deficitą iki vienženklio skaičiaus (38:47), tačiau tai buvo viskas ką Graikijos čempionams pavyko padaryti šiame susitikime.

Ispanijos čempionai per trečiąją ir ketvirtąjį kėlinukus visą laiką pirmavo solidžiu skirtumu, kurį išsaugojo iki pat finalinės rungtynių sirenos.

Š. Jasikevičius į Barseloną nevyko. Jis liko Atėnuose ir dirbo pagal individualią programą.

„Regal Barcelona“: Rogeris Grimau 17, Boniface'as Ndongas 16, Erazemas Lorbekas 14, Juanas Carlosas Navarro 11 (3/11 metimai iš žaidimo).

„Panathinaikos“: Mike'as Batiste'as (7 atk. kam.) 19, Drew Nicholas bei Nikola Pekovičius po 11, Vassilis Spanoulis 10.