Belgrado „Partizan“ krepšininkai tęsia sėkmingą savo pasirodymą Eurolygoje. Serbijos čempionai pirmosiose TOP–16 rungtynėse 64:59 (20:22, 16:20, 10:10, 18:7) išvykoje palaužė Šarūno Jasikevičiaus Atėnų „Panathinaikos“ komandą.

Viso susitikimo metu besivejančių vaidmenyje buvę svečiai savo gynybos gniaužtais antroje ketvirtojo kėlinio pusėje sustabdė „Panathinaikos“ žaidimą puolime bei 37-ąją minutę galiausiai išsiveržė į priekį – 59:57. Aikštės šeimininkų atakos buvo bevaisės, o Aleksandras Rasičius baudomis padidino skirtumą iki keturių taškų – 61:57.

Vassilis Spanoulis po ilgos pertraukos pelnė taškus Atėnų ekipai ir sušvelnino deficitą (59:61). Vis dėlto graikai gynyboje žaidė nesėkmingai. Po nesėkmingo Lawrence'o Robertso bandymo atakuoti iš toli, Petaras Božičius sugriebė kamuolį puolime ir dėl laiko stokos Željko Obradovičiaus auklėtiniai varžovus buvo priversti stabdyti pražangomis. Tiesa, gynėjas realizavo tik vieną baudą ir paliko galimybę Eurolygos čempionams išlyginti rezultatą (62:59).

Pražangomis sustabdytas V. Spanoulis galutinai palaidojo savo klubo viltis išplėšti pergalę. Abu graiko baudos metimai skriejo pro šalį, o čekas Janas Vesely prie baudų metimo linijos buvo šaltakraujiškas.

Š. Jasikevičius pralaimėjusiems per 12 minučių pelnė 6 taškus (2/6 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 2/2 baudų), sugriebė 2 atšokusius kamuolius, kartą suklydo bei 2 sykius prasižengė.

„Panathinaikos“: Vassilis Spanoulis 14 (5 rez. perd.), Dimitris Diamantidis 11, Nikola Pekovičius (6 atk. kam.) ir Marcusas Haislipas po 7.

„Partizan“: Janas Vesely 13 (6 atk. kam.), Lawrence'as Robertsas (10 atk. kam.) ir Petaras Božičius po 12, Aleksandras Rasičius 10.