NBA mače prireikė net trijų pratęsimų

Šiąnakt NBA čempionate Hiustono „Rockets“ ekipa namuose tik po trijų pratęsimų 120:114 (30:13, 23:31, 16:17, 20:28; 9:9, 7:7, 15:9) palaužė Minesotos „Timberwolves“ klubą.

Hiustono komandoje (22/17) pasižymėjo Aaronas Brooksas, kuris per 59 min. pelnė 43 taškus (dvitaškiai 8/21, tritaškiai 6/9, baudos 9/12) ir pagerino savo karjeros rezultatyvumo rekordą.

Trevoras Ariza pridėjo 19 taškų, o Carlas Landry – 16.

Trečiąją nesėkmę iš eilės patyrusioje „Timberwolves“ (8/32) ekipoje Alas Jeffersonas surinko 26 taškus ir atkovojo net 26 kamuolius (klubo rekordas), Ryanas Gomesas pelnė 18 taškų, Wayne'as Ellingtonas – 17, Corey Breweris – 14.

Likus 2 sek. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos „Rockets“ pirmavo 89:86, tačiau C. Breweris pataikė fantastišką tritaškį su sirena iš aikštės vidurio ir išplėšė pirmąjį pratęsimą. Per du papildomus kėlinukus komandoms nepavyko įrodyti savo pranašumo.

Trečiajame pratęsime likus žaisti 43 sek., aikštės šeimininkai įgijo penkių taškų pranašumą 116:111. Likus 28 sek. W. Ellingtonas sumažino skirtumą iki dviejų taškų 114:116, tačiau per likusį laiką po du baudų metimus pataikė „Rockets“ žaidėjai Kyle'as Lawry bei A. Brooksas ir įtvirtino šeimininkų pergalę.

Dvikova tarp „Rockets“ ir „Timberwolves“ krepšininkų dvikova truko net 3 val. 10 min.

Priminsime, kad ilgiausių NBA rungtynių titulas priklauso 1951 m. sausio 6 d. Indianapolio „Olympians“ ir Ročesterio „Royals“ mačui, kurį tik po šešių pratęsimų 75:73 laimėjo šeimininkai.