M. Stankevičius gavo raudoną kortelę Italijoje

Sekmadienį Italijos „Serie A“ lygoje buvo žaidžiami 12-ojo turo susitikimai. Deja, juose nepasisekė abiems „lietuviškiems“ klubams – „Sampdoriai“ ir „Livorno“, kurie išvykose patyrė pralaimėjimus.

Mariaus Stankevičiaus „Sampdoria“ ekipa svečiuose 0:2 (0:0) privalėjo pripažinti „Cagliari“ futbolininkų pranašumą. Abu įvarčiai buvo pelnyti antrojo kėlinio pabaigoje – 85 ir 89 min, o jiems neabejotinai įtakos turėjo lietuvio pašalinimas iš aikštės.

42 min. M. Stankevičiui už paskutinės  vilties pražangą buvo parodyta raudona kortelė, todėl genujiečiai visą likusį laiką turėjo žaisti dešimtyje. Po šios nesėkmės „Sampdoria“ nusirito į penktąją turnyrinės lentelės vietą. Tiesa, nuo antroje vietoje žengiančio Turino „Juventuso“ ją skiria tik 3 taškai.

Šį savaitgalį taškų nepavyko iškovoti ir „Livorno“ vienuolikei su Tomu Danilevičiumi. Mūsiškio klubas išvykoje minimaliu rezultatu 0:1 (0:1) nusileido „Bari“ komandai. Tomas Danilevičius aikštėje pasirodė antrajame kėlinyje po keitimo – 58 min.

Centriniame turo mače Milano „Interas“ namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1) su AS „Roma“. Svečiai pirmavo po 13 min. pelnyto M. Vučiničiaus įvarčio, bet Jose Mourinho auklėtiniai iškart po petraukos (48 min.) rezultatą išlygino, kai pasižymėjo Samuelis Eto‘o.

Visų sekmadienio rungtynių rezultatai ir statistika:

„Bari“ – „Livorno“ 1:0 (1:0).

Įvartis: 6 min. Riccardo Allegretti 1:0.

„Bologna“„Palermo“ 3:1 (1:1).

Įvarčiai: 42 min. Marcelo Zalayeta 1:0, 45 min. Simonas Kjaeris 1:1, 49 min. Marcelo Zalayeta 2:1, 90 min. Marco Di Vaio 3:1.

„Cagliari“ – Genujos „Sampdoria“ 2:0 (0:0).

Įvarčiai: 85 min. Daniele Conti 1:0, 89 min. Alessandro Matri 2:0.

Raudona kortelė: 42 min. Marius Stankevičius („Sampdoria“)

„Genoa“ – Siena“ 4:2 (3:0).

Įvarčiai: 2 min. Hernanas Crespo 1:0, 18 min. Hernanas Crespo 2:0, 35 min. Raffaele Palladino 3:0, 80 min. Michele Paolucci 3:1, 82 min. Massimo Maccarone 3:2, 90 min. Sergio Floccari 4:2.

Romos „Lazio“ – AC „Milan“ 1:2 (0:2).

Įvarčiai: 21 min. Thiago Silva 0:1, 35 min. Alexandre‘as Pato 0:2, 64 min. Thiago Silva (į savo vartus) 1:2.

„Parma“„Chievo“ 2:0 (1:0).

Įvarčiai: 41 min. Cristianas Zaccardo 1:0, 72 min. Davide‘as Lanzafame 2:0.

„Udinese“ – Florencijos „Fiorentina“ 0:1 (0:0).

Įvartis: 84 min. Juanas Manuelis Vargas 0:1.

Milano „Inter“ – AS „Roma“ 1:1 (0:1).

Įvarčiai: 13 min. Mirko Vučiničius 0:1, 48 min. Samuelis Eto‘o 1:1.

Turnyrinė lentelė po 12-os turų:

Siūlome pasižiūrėti „Cagliari“–„Sampdoria“, „Lazio“–AC „Milan“ ir „Inter“–AS „Roma“ rungtynių įvarčius: