Ramūno Butauto treniruojamam Donecko „Donetsk“ klubui nepavyko patekti į Europos taurės turnyrą.

Atsakomosiose atrankos etapo rungtynėse Ukrainos vicečempionai svečiuose 79:90 (19:23, 12:21, 29:12, 19:25) nusileido Renaldo Seibučio Bilbao „Bizkaia basket‘ komandai ir nesugebėjo išlaikyti namuose įgytos aštuonių taškų persvaros.

Bilbao klubas įspūdingai pradėjo atsakomąją dvikovą ir po dviejų kėlinių jau triuškino svečius iš Ukrainos (53:31), tačiau antroje mačo pusėje R.Butauto auklėtiniai sugebėjo atsitiesti ir ketvirtojo kėlinio viduryje jau turėjo palankų dviejų taškų deficitą – 67:69.

Visgi lemiamu momentu vėl šiek tiek tiksliau rungtyniavo aikštės šeimininkai, kurie dramatiškai susiklosčiusioje mačo pabaigoje sėkmingai realizavo baudų metimus ir iškovojo pergalę rezultatu 90:79.

11 minučių aikštelėje praleidęs R.Seibutis pelnė 2 (dvitaškiai 1/2) taškus bei 2 sykius pažeidė taisykles.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Marko Baničius, kurio sąskaitoje 28 taškai ir visi dešimt tikslių dvitaškių metimų.

„Donetsk“ komandoje rungtyniaujantis Andrius Mažutis žaidė mažiau nei 3 minutes ir nieko nuveikti nespėjo.

Svečiams Marque Perry įmetė 26, Chrisas Owensas – 19, Arturas Drozdovas – 11, Anthony Tuckeris – 10 taškų.

„Bizkaia basket“ pateko į E grupę, kur rungtyniaus su Šarlerua „Spirou Basket“, Ankaros „Turk Telekom“ bei Sankt Peterburgo „Spartak“ komandomis.