Čempionų lygoje – sensacijų liūtis: „Barca“ pralaimėjo „Rubinui“

Antradienį UEFA Čempionų lygoje buvo žaidžiami trečiojo turo mačai. Sensacingą nesėkmę namie patyrė FC „Barcelona“, kuri pralaimėjo „Rubinui“ iš Rusijos.

Dvikova „Camp Nou“ stadione prasidėjo labai netikėtai – jau 2 min. svečius į priekį išvedė Aleksandras Ryazantsevas. Nors iškart po pertraukos 48 min. „Barcos“ puolėjas Zlatanas Ibrahimovičius išlygino rezultatą, 73 min. pasižymėjo Gokdenizas Karadenizas, kuris ir padovanojo „Rubinui“ istorinę pergalę 2:1 (1:0).

Antradienio vakarą Europos stadionuose buvo užfiksuota ir daugiau netikėtumų: Liono „Olympique“ klubas F grupėje panaikino įvarčio deficitą bei išplėšė pergalę rezultatu 2:1 (0:1) mače Liverpulyje su vietos „Liverpooliu“, o Giedriaus Arlauskio „Unirea“ ekipa svečiuose netikėtai lengvai 4:1 (1:1) sudorojo Glazgo „Rangers“.

Visų antradienio rungtynių rezultatai:

E grupė:

"Debrecen" 3-4 "Fiorentina

2` [1-0] Peter Czvitkovics

6` [1-1] Adrian Mutu

10` [1-2] Alberto Gilardino

20` [1-3] Adrian Mutu

28` [2-3] Gergely Rudolf

37` [2-4] Mario Alberto Santana

89` [3-4] Adamo Coulibaly

"Liverpool" 1-2 "Lyon"

41` [1-0] Yossi Benayoun

72` [1-1] Maxime Gonalons

90` [1-2] Cesar Delgado

F grupė:

"Barcelona" 1-2 "Rubin"

2` [0-1] Aleksandr Ryazantsev

48` [1-1] Zlatan Ibrahimovic

73` [1-2] Gökdeniz Karadeniz

"Inter" 2-2 "Dynamo Kiev"

5` [0-1] Taras Mikhalik

35` [1-1] Dejan Stankovic

40` [1-2] Lucio (į savo vartus)

47` [2-2] Walter Samuel

G grupė:

"Rangers" 1-4 "Unirea"

2` [1-0] Ricardo (į savo vartus)

32` [1-1] Marius Bilasco

49` [1-2] Kyle Lafferty (į savo vartus)

59` [1-3] Lee McCulloch (į savo vartus)

65` [1-4] Pablo Daniel Brandán

"Stuttgart" 1-3 "Sevilla"

23` [0-1] Sebastien Squillaci

55` [0-2] Pablo Daniel Brandán

72` [0-3] Sebastien Squillaci

74` [1-3] Elson

H grupė:

"AZ Alkmaar" 1-1 "Arsenal"

36` [0-1] Cesc Fabregas

90` [1-1] David Mendes

"Olympiacos" 2-1 "Standard Liege"

38` [0-1] Igor de Camargo

43` [1-1] Konstantinos Mitroglou

90` [2-1] Ieroklis Stoltidis.

Siūlome pasižiūrėti „Barcelona“–„Rubin“, „Inter“„Dynamo“ ir „Debrecen“„Fiorentina“ rungtynių įvarčius: