Michael Jordan (AFP/Scanpix nuotr.)

Michael Jordan (AFP/Scanpix nuotr.)

Ketvirtadienio naktį Niujorke įvyko jau 60-oji NBA naujokų birža. Šiemet tarp naujokų nebuvo itin ryškių talentų, išskyrus nebent pirmuoju pašauktą Blake'ą Griffiną, tačiau paprastai per naujokų biržą NBA lygą papildo net po kelias būsimas NBA žvaigždes. Tiesa, jos nebūtinai būna pasirenkamos pirmais numeriais. Taigi kokie yra geriausi visų laikų NBA naujokų biržos šaukimai?

NBA komandų skautų darbas beveik prilygsta menui: juk iš anksto įžvelgti tikrą talentą ir atskirti būsimą žvaigždę nuo eilinio vidutinioko tikrai nėra lengva užduotis. Kai kurios ekipos, net ir turinčios pirmus šaukimus, dažnai nesugeba rimtai sustiprinti savo sudėties, o kitos, kurios tarsi turi rinktis jau tik iš to, kas liko, neretai gauna dar geresnius žaidėjus.

Pateikiame JAV krepšinio ekspertų sudarytą geriausią visų laikų NBA naujokų biržos šaukimų dešimtuką:10 vieta – Paulas Pierce'as (1998 metų 10 šaukimas, Bostono „Celtics“).

Vienas dabartinių Bostono „Celtics“ lyderių P. Pierce'as NBA naujokų biržoje buvo pasirinktas tik dešimtu numeriu. 2 m 1 cm ūgio ir 107 kg svorio puolėjas per pirmus dešimt metų NBA lygoje pelnė daugiau nei 17 tūkstančių taškų ir net 8 kartus dalyvavo „Visų žvaigždžių“ rungtynėse. Maža to, 2008 metais jis atvedė „Celtics“ vyrus į NBA sostą ir buvo pripažintas geriausiu finalo žaidėju (MVP).9 vieta – Steve'as Nashas (1996 metų 15 šaukimas, Fynikso „Suns“).

REKLAMA

Talentingas gynėjas iš Kanados ilgai laukė, kol išgirdo savo vardą NBA naujokų biržoje. Nors 1996 metais ir be S. Nasho biržoje dalyvavo dar nemažas būrys būsimų žvaigždžių, tačiau ką galvojo komandų, pasirinkusių Lorenzeną Wrightą (7 šaukimas), Toddą Fullerį (11 šaukimas), Vitaly'ų Potapenko (12 šaukimas) ir kitus, skautai?

Savo ruožtu S. Nashas net du sezonus iš eilės (2005-2006) buvo išrinktas geriausius NBA lygos žaidėju ir įrodė, kad ir 15 šaukimas komandai gali atnešti neįkainojamos naudos ir daugybę pergalių.8 vieta – Billas Laimbeeras (1979 metų 65 šaukimas, Klivlendo „Cavaliers“).

Nors atstovaudamas Notre Dame universitetui B. Laimbeeras ir nežibėjo, NBA naujokų biržoje jo pavardė turėjo nuskambėti gerokai anksčiau nei trečiajame rate. „Cavaliers“ iškeitė 2 m 11 cm ūgio vidurio puolėją į Detroito „Pistons“ klubą, o jame B. Laimbeeras per 14 sezonų įmetė net 13790 taškų, atkovojo 10400 kamuolių ir blokavo 965 varžovų metimus.

Be to, ypatingu kovingumu pasižymėjęs „centras“ kartu su „Pistons“ dvejus metus iš eilės (1989 ir 1990) iškovojo NBA aukso žiedus ir  keturis kartus buvo išrinktas į NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynes.7 vieta – Manu Ginobilis (1999 metų 57 šaukimas, San Antonijaus „Spurs“).

Gynėjas iš Argentinos 1999 metų NBA naujokų biržoje susidomėjimo nesulaukė. Jis buvo pašauktas beveik paskutinis, tačiau „Spurs“ ekipai atnešė didžiulės naudos. Išsiskiriantis savo prasiveržimu, metimu kaire ranka ir kovingumu M. Ginobili tapo vienu svarbiausiu „Spurs“ ginklų ir su komanda net tris kartus laimėjo NBA čempionų trofėjų. Be to, 2007-2008 metais buvo paskelbtas geriausiu atsarginiu visos lygos žaidėju.

REKLAMA

6 vieta – Larry's Birdas (1978 metų 6 šaukimas, Bostono „Celtics“).

Sunku ir įsivaizduoti, kaip vieną iš didžiausių visų laikų NBA lygos legendą „pražiopsojo“ net penkių komandų skautai, kol L. Birdą šeštuoju šaukimu pas save pasikvietė „Celtics“ komanda.  Keisčiausia tai, kad L. Birdas dar atstovaudamas Indianos universitetui jau buvo ryškus lyderis, tačiau trečiąjį šaukimą savo rankose turėjusi „Pacers“ ekipa kažkodėl jo nepasirinko. Vietoj L. Birdo, Indianos klubas pašaukė Ricką Robey. Tai neabejotinai vienas iš nesėkmingiausių visų laikų pasirinkimų.

Visus L. Birdo nuopelnus išvardyti ir sunku: tris kartus su „Celtics“ klubu (1981, 1984 ir 1986 metais) užkopė į NBA olimpą, du kartus buvo pripažintas NBA finalų MVP ir net tris kartus – geriausiu sezono žaidėju. Be kita ko, L. Birdas išrinktas į geriausių visų laikų NBA krepšininkų 50-tuką.

5 vieta – Karlas Malone'as (1985 metų 13 šaukimas, Jutos „Jazz“).

„Paštininkas“ yra antras pagal pelnytus taškus NBA lygoje visų laikų žaidėjas, jis du kartus buvo išrinktas geriausiu sezono žaidėju. Su „Jazz“ klubu K. Malone'as dvejus metus iš eilės (1997 ir 1998 m.) pasiekė NBA finalus, kuriuose tik po dramatiškos kovos nusileido legendinio Michaelo Jordano vedamiems „Buliams“. Savo karjerą K. Malone'as užbaigė „Lakers“ ekipoje, su kuria 2004 m. NBA finale 1:4 pralaimėjo Detroito „Pistons“.

4 vieta – Kobe Bryantas (1996 metų 13 šaukimas, Šarlotės „Hornets“).

K. Bryantas savo kišenėje jau turi keturis NBA čempionų žiedus, geriausio NBA finalų žaidėjo ir sezono krepšininko titulus, aibę įvairių rekordų. Tikrai nuostabu, kaip jis buvo pasirinktas tik 13-tu numeriu, o paskui ir išmainytas į kitą komandą. Ir ką galvojo komandų skautai?

REKLAMA

3 vieta – Alexas Englishas (1976 metų 23 šaukimas, Milvokio „Bucks“).

NBA Šlovės muziejaus narys savo laiku buvo beveik nesustabdomas. 1980-1990 metais jis pelnė tiek taškų, kiek nė vienas kitas lygos žaidėjas ir net aštuonis kartus dalyvavo NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynėse. A. Englishas, skirtingai nuo daugelio kitų krepšininkų, propaguodavo ne fizišką, o elegantišką ir protingą žaidimą.

Šios savybės jam leido surinkti iš viso net 25613 taškus ir užimti 12-tą vietą visų laikų rezultatyviausių NBA žaidėjų sąraše.

2 vieta – Johnas Stocktonas (1984 metų 16 šaukimas, Jutos „Jazz“).

Jutos „Jazz“ skautai savo laiku turbūt buvo vieni geriausių visoje lygoje, nes klubui, neturėjusiam pirmų šaukimų, per dvejus metus sugebėjo privilioti tokius krepšininkus, kaip Johnas Stocktonas ir Karlas Malone'as.

Įspūdingai rungtyniavęs J. Stocktonas per savo karjerą vidutiniškai kiekvienose rungtynėse pasižymėdavo dvigubu dubliu – pelnydavo po 13,1 taško ir atlikdavo po 10,5 rezultatyvaus perdavimo. Jis yra daugiausiai perdavimų (15860) atlikęs ir daugiausiai kamuolių perėmęs (3265) visų laikų NBA žaidėjas.

1 vieta – Michaelas Jordanas (1984 metų 3 šaukimas, Čikagos „Bulls“).

Neįtikėtina, bet šešiskart NBA čempionas ir tiek pat kartų naudingiausias finalo žaidėjas M. Jordanas naujokų biržoje buvo pasirinktas tik trečiuoju numeriu. Būsimoji superžvaigždė, atakuojantis gynėjas iš Šiaurės Karolinos universiteto sudomino tik „Bulls“ ekipą, tuo tarpu pirmąjį šaukimą turėjęs „Rockets“ klubas pasirinko Hakeemą Olajuwoną, o „Blazers“ – Samą Bowie.

REKLAMA

Jei „Rockets“ savo pasirinkimu per daug nenusivylė, nes nugvelbė taip pat neeilinį talentą, galima tik įsivaizduoti, kaip dabar sau nagus graužia buvę „Blazers“ skautai, kurie, galima sakyti, sau iš panosės paleido turbūt geriausią visų laikų pasaulio krepšininką – skrajojantį Maiklą.

Tiesa, kartais, kaip panašu atsitiko ir šiais metais, NBA komandos tiesiog neturi didelio pasirinkimo, nes nėra labai ryškių talentų, kurie ateityje neabejotinai taps viso pasaulio krepšinio superžvaigždėmis. Tačiau kartais nutinka ir taip, kad skautams nuo talentų gausos gali net galva apsisukti. Geriausiomis visų laikų NBA naujokų biržomis yra laikomos trys: 1984, 1996 ir 2003 metų.

Geriausi 1984 metų naujokai: Hakeemas Olajuwonas, Michaelas Jordanas, Charlesas Barkley, Johnas Stocktonas, Otisas Thorpe‘as.

Geriausi 1996 metų naujokai: Allenas Iversonas, Ray‘us Allenas, Kobe Bryantas, Steve‘as Nashas, Jermaine‘as O‘Nealas, Žydrūnas Ilgauskas (20 šaukimas), Marcusas Camby, Stephone‘as Marbury, Antoine‘as Walkeris, Peja Stojakovičius.

Geriausi 2003 metų naujokai: LeBronas Jamesas, Carmelo Anthony, Chrisas Boshas, Dwyane‘as Wade‘as, Davidas Westas, Joshas Howardas, Mo Williamsas (tik 47 šaukimas).

Tarp geriausiųjų – ir lietuvis Šarūnas Marčiulionis

NBA apžvalgininkai pastebi, kad savo laiku nepelnytai neįvertintas buvo ir vienas iš Lietuvos atstovų – Šarūnas Marčiulionis, kurį 1987 metų naujokų biržoje Oklendo „Golden State Warriors“ pakvietė tik 127 šaukimu. Š. Marčiulionis buvo vienas pirmųjų europiečių, tvirtai pravėrusių NBA lygos duris ir palikusių tikrai gilų pėdsaką lygos istorijoje.

REKLAMA

Analitikai giria tvirtą lietuvio charakterį ir kietą žaidimo stilių, kuriuo Š. Marčiulionis panaikino tą pasyvių ir kontakto bijančių europiečių stereotipą NBA lygoje.

Jei ne nelemtos traumos, neleidusios jam atskleisti viso savo meistriškumo, galbūt Šarūnas savo kolekcijoje jau turėtų ir vieną kitą NBA aukso žiedą, o patį krepšininką matytume ir visų laikų geriausių NBA naujokų biržos šaukimų pirmajame dešimtuke.

Kad ir kaip ten būtų, krepšinio specialistai iš už Atlanto vienbalsiai tvirtina, kad Š. Marčiulionis, kuris NBA lygoje praleido 8 sezonus ir atstovavo keturiems klubams („Warriors“, „Sonics“, „Kings“, Nuggets“), yra tikrai geriausias visų laikų 127-asis NBA naujokų biržos šaukimas.

Priminsime, kad NBA naujokų birža – tai nuo 1950 metų organizuojamas kasmetinis renginys, kurio metu NBA komandos renkasi naujus žaidėjus, dažniausiai koledžus pabaigusius krepšininkus arba talentus iš užsienio.

Biržą sudaro du ratai. Pirmajame rate pirminę teisę rinktis žaidėjus turi tos 14 komandų, kurios reguliariajame sezone iškovojo mažiausiai pergalių ir nepateko į atkrintamąsias varžybas, tik po to eilė šaukti ateina likusioms 16 ekipų.

deep
2009-06-27 16:25:05
geras straipsnis, malonu, kad ir Marciulioni amerikeiciai ivertino deramai!
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
er 2009-07-12 16:35:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
DEMESIO!!!

LENGVAS UZDARBIS NAMUOSE

Jeigu ieskai gerai ir tikrai apmokamo darbo namuose,
butinai tai perskaityk, nes naudinga.
Skaitant si straipsni jus galite pakeisti savo gyvenima!

Tai pakeite mano gyvenima...

As aptikau tai viename is skelbimu ir nusprendziau pabandyti.
Dalyvaujant ivairiuose forumose, as randu sita straipsni,
kuriame sakoma, kad galima padaryti tukstancius litu
per keleta savaiciu idedant tik 6litus. Skaistalai, pagalvojau,
tai turetu buti eilinis budas apmauti,
bet nusprendziau perskaityti ir suzinoti
kas siuloma...

Toliau ten sakoma, kad reikia persiusti po 2lt i banko saskaita ,
kiekvienam is saraso apacioje. Paskui isbraukti pirma
saskaitos numeri ir irasyti savo saskaitos numeri i paskutine sesta eilute,
ir talpinate sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir skelbimuose.

Jokiu apgauliu… As pamasciau, kad nieko neprarandu isskyrus savo 12lt ir
nusprendziau pabandyti.

Ir atspekit kas???

Po keliu dienu man i saskaita pradejo kauptis pinigai… As negalejau
patiketi savo akimis, jog tai veikia.

Per pora savaiciu susikaupe apie 2000lt , po triju savaiciu prisidejo dar
apie 2000lt. dbr turiu uzdirbes 4000lt ir neskaitant smulkiu islaidu.
Po pusantro men turetu buti apie 16000lt . Ir sita suma po truputi toliau dides.

O prasidejo tik nuo 12lt...

Noriu su jumis pasidalinti kaip tai dirba, nes tai naudinga ir jums, ir man.
As jums pazadu, jeigu jus tiksliai seksite instrukcija ir neturesite
vilciu gudrauti, jus pradesite gauti daug daugiau pinigu, negu tikites,
per daug nesistengdami.

Pasiulymas: Perskaitykite tai pora kartu!!! Issaugokite savo kompe, sekite
instrukcija ir pinigai neprivers jusu laukti. Sutikite - tai paprasta!!!

Tai absoliuciai legalu, tai tik bankine pinigu pavedimo operacija, ir jusu
indelis yra tik 12lt ir pora valandu internete…

Svarbu: Tai ne apgavyste ir visiskai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir
neprarandate, bet tai tikrai dirba!!!

Atkreipkit demesi: Tiksliai sekite instrukcija ir 60000lt ir daugiau bus
jusu nuo 40 iki 80 dienu laikotarpije.
Visa tai sekmingai veikia del dalyviu saziningumo.

Yra trys paprasti ZINGSNIAI:

1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaita betkuriame lietuvos banke.

2. Pirmiausia I zemiau esancia 6 banko saskaita perveskite 2lt.
Po to perveskite po 2lt ir i sekancias banko saskaitas. Visa
tai ivykdzius, jus padarete paslauga, ir svarbiausia - tai visiskai
legalu. Jus taip pat prasote teisetos paslaugos, uz kuria mokate.


1. LT297300010102444435
2. LT807300010109618219
3. LT227300010096663555
4. LT917300010091363397
5. LT13704400004668534
6. LT380075800376716266

Dabar isbraukite is saraso Nr.1 saskaitos numeri,
perneskite visas saskaitas vienu eiles numeriu i virsu,
o i atlaisvinta Nr.6 eilute irasykite savo banko
saskaitos numeri.

3. Darykite bet kokius pokycius, bet islaikykite pagrindine ideja,
Isplatinkite sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir naujienu juostose,
skelbimuose arba asmeniniais laiskais, isidemekite - kuo daugiau informacijos pasklis apie si
straipni, tuo didesnes bus jusu pajamos ir tos pajamos tesiogiai priklauso nuo jusu.
Sitas biznis sekmingai gyvuoja ir klesti del dalyviu saziningumo ir rimtumo. tdl viska
atlikite kruopsciai ir nepagailekite 12lt nes jums tai atsipirks su kaupu. saziningumas daro pinigus.
Ir kada jus pasieksite pirma eilute,
jus turesite tukstancius lt tiesiog kaip saraso kurejas!

Tai kainuoja tik 12lt ir kelias valandas nesunkaus darbo internete!!! Uzsiimkite tuo
dabar, neatidekite rytdienai!!! Laikas pinigai!!!

O dabar as papasakosiu, kodel jus bet kokiu atveju nieko neprarandate, o
tikrai islosiate. Tiesiog paprasta aritmetika.

Sakysim is 200 laisku ar straipsniu as gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas),
tai reiskia as uzdirbsiu 10lt budamas sestoje saraso pozicijoje.
Dabar sitie 5 zmones isplatina dar po 200 pranesimu
su jusu saskaitos numeriu jau 5 pozicijoje, ir pastariesiems taip pat atsako
tik po 5 zmones – tai jau 500lt i saskaita.
Toliau sitie 25 zm. daro po 200 patalpinimu su jusu sask.Nr. 4 pozicijoje
ir atsako vel 5 zm. – pajamos 2500lt. Toliau sitie 125 zm. patalpinus po 200
pranesinu ir gavus po savo 5 zm. jums duoda 12500lt pajamu (jus 3 pozicijoje)

Toliau dar idomiau: sitie 625zm. daro 200 patalpinimu su jusu sask. Nr. 2
pozicijoje, atsako velgi po 5 zm. – tai 62500lt.
toliau paskaiciuokite kokie pinigai cia, ir visai nesunkiai uzdirbti.
Ar ne ispudingas skaicius? Ir tai tik uz pirmutinius 12litu.

siame biznyje svarbiausia buti saziningam. kitaip nieko nesigaus.

Ar jus galite isivaizduoti kiek zmoniu kasdien visame pasaulyje prisijungia
prie interneto ir skaito sita straipsni, kaip ir jus dabar skaitote!!!
Kiekviena diena internete pasirodo nuo 200 iki 500 nauju vartotoju.
Ir toliau dideja!!!
Kokie sansai, kad jie uzsinores pameginti save kokioj nors naujovej???
Ar ysivaizduojate kokios galimybes!!! Su 12lt ir keliomis valandomis internete.

Kaip paskleisti informacija internete?

1. Atidarot paieskos serveri google.com , jei zinote kitokiu paieskos serveriu tj gerai.
2. Rasom raktini zodi – forumas, skelbimas, naujos grupes, ir kt.
3. Paieska suras simtus forumu ir skelbimu skilteliu, kur jus ir
galite patalpinti savo straipsni.

Sekmes!
   ATSAKYTI
PRL 2009-07-02 12:36:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Straipsnis tai super, bet apie sios naujoku birzos pajeguma galesim kalbeti minimum po 4-5 metu.
   ATSAKYTI
martynukas 2009-06-29 11:32:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
idomu paskaityti buvo, daug ka naujo suzinojau, ir pritariu nuomonei, kad isemet nba naujoku birza kaip niekada netalentinga buvo...   ATSAKYTI
asas 2009-06-29 03:44:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
http://www.manobuvusioji.info/index.php?c=viral&m=index&id=2759d9622cdb877a404b46b614fadfd1

   ATSAKYTI
mm to 2009-06-27 18:16:50 2009-06-28 16:26:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
galvoji as kvailas? - tai retorinis klausimas tau :D
cia vat man "autoriaus" straispnio pavadinimas skamba taip pat :D   ATSAKYTI
mm to 2009-06-27 18:16:03 2009-06-28 16:24:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
va, tai tu parasei daugiau info ir budu kaip atpazinti busima zvaigzde poroje sakiniu nei "autorius". ir rasau.
   ATSAKYTI
rimas 2009-06-27 22:37:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
idomu paskaityti buvo ir suzinoti daug nezinotu faktu, tikrai negaliu patiketi, kaip Kobe buvo pasauktas tik tryliktu numeriu?...    ATSAKYTI
benitezas 2009-06-27 20:11:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Blazers skautai tai tikrai iki db dar grauziasi nagus,kad pro akis pramazino toki zaideja kaip jordana,o jutos kautai tai bene geriausi visu laiku :) tikra loterija ta naujoku birza,tik gaila kad siemet nieko gero nebuvo,bet tikiuosi tikrai kazkas suzibes :)
Straipsnis tai superinis,liuks!   ATSAKYTI
to mm 2009-06-27 18:16:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
o straipsnio pavadinimas visai liuks, klausimas tai juk retorinis, jei esi apie toki girdejes!   ATSAKYTI
to mm 2009-06-27 18:16:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
zmogau, nusiramink ir pats parasyk ka nors geresnio, jei toks jau kietas, o NBA naujoku birzos istorija parodo, kad reikia labai atidziai sekti busimus naujokus ir ziureti ne tik i ju statistika koledzuose bei centimetrus, bet ir charakteri, potenciala bei galimybes dar tobuleti! straipsnis neblogas, ypac patiko dalis apie Marciulioni, pagarba siam krepsininkui!   ATSAKYTI
mm 2009-06-27 18:02:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
idiotiskas straipsnio pavadinimas!!!!!!
na aisku, matyt cia koks zurnalistas paeme ir isverte koki straipsni is megejisko amerikietisko puslapio. tai pagal "autoriu" n- kaip atskirti busima zvaigzde reikia ziureti i ka? i MJ, i Malone, Stocktona? paziureti atgal i istorija?! ir ka? rinktis, pgl ka ?
Lambeeras beje, tai daugelio NBA specialistu yra pervertintas zaidejas ir tikrai surasciau labiau tinkamu zaideju i jo vieta siame desimtuke. beje, "autoriau"- kai rasote taskus ar atkovotus is viso per kazkiek tai sezonu, tai absoliuciai absurdas. tai kiek jis rungtyniu zaide, kiek vidutisnikai pelne , atkovojo? tie skaiciai tik siaip "numesti" nieko nepasako.
beje, paskutines dvi pastraipos labiau tiktu buti pradzioje, o ne pabaigoje.
idiotiskas straipsnis , gal tiktu mokyklinukams arba siaip krepsinio diletantams.
ir dar rodomas pagrindinej daly!    ATSAKYTI
http://ieva-kale.info/?r=5059 2009-06-27 17:33:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
http://ieva-kale.info/?r=5059   ATSAKYTI
voda 2009-06-27 16:30:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
pasirodo NBA lygoje labai daug ka lemia geri skuatai, kuriu tikrai ne kiekviena komanda turi, cia panasiai, kaip Formulej-1, be gero bolido ir komandos, nieko nepasieksi... rezultatai kalba patys uz save: Jordanas pasauktas tik trecias, o Kobe isvis tik tryliktas, kaip taip galima?...   ATSAKYTI
deep 2009-06-27 16:25:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
geras straipsnis, malonu, kad ir Marciulioni amerikeiciai ivertino deramai!   ATSAKYTI

Top Video

TV3 Žinios. Profesorius Kasiulevičius įvardijo Lietuvos ir pasaulio galimus scenarijus dėl koronaviruso
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Profesorius Kasiulevičius įvardijo Lietuvos ir pasaulio galimus scenarijus dėl koronaviruso
DABAR RODOMA
Nepaprasta prieglaudoje gyvenančio keturkojo istorija: visus pasitinka su šypsena
DABAR RODOMA
Sunku patikėti: išsitraukė kamerą pamačius, kaip moteris pilasi kurą
DABAR RODOMA
Farai. „Farų“ operatorius tapo neblaivaus taksisto įniršio taikiniu: tokio protrūkio nesitikėjo
DABAR RODOMA
Moterys parduotuvėje susimušė dėl tualetinio popieriaus: pamatykite vaizdo įrašą
DABAR RODOMA
Užfiksuotas smurto protrūkis vienoje Lietuvos mokykloje
DABAR RODOMA
Farai. Pamatę, kas po avarijos liko iš BMW, pareigūnai liko priblokšti: išgirdo fantastinę istoriją
DABAR RODOMA
Prieš srovę. Vaikų teisės su tarnybomis laužėsi į butą: mama ir dukra laukė susigūžusios
DABAR RODOMA
Prieš srovę. Alkoholikės mama kreipėsi į politikus: maldauja dukrą gydyti priverstinai
DABAR RODOMA
Visi mes žmonės. Maldeikienė parodė jautriausią savo pusę: prakalbo apie tėčio mirtį
REKLAMA
efutbolo rinktinė (nuotr. LFF.lt)
Prieš kelias savaites Lietuvos futbolas oficialiai žengė istorinį žingsnį į virtualią erdvę, o šiandien – pateko tarp stipriausių Europos efutbolo rinktinių.  „Pasiekimas ...
Rankinio sezonas stabdomas
Kovo  13 d. Lietuvos rankinio lygos valdyba sustabdė sezoną dėl plintančios koronaviruso infekcijos. Tuo metu buvo nuspręsta susitikti kovo 30 dieną ir spręsti dėl ...
Š. Marčiulionis (nuotr. SCANPIX)
Koronaviruso pandemija ir pasaulį įšaldęs karantinas sustabdė visą sporto pasaulį. Kol šis stovi, kviečiame pasitikrinti žinias apie įspūdingus krepšininkų rezultatyvumo ...
Ch. Nurmagomedovas (nuotr. SCANPIX)
Balandžio 18 d. planuojamas „UFC 249“ turnyras, panašu, prarado pagrindinę savo kovą. Lengvo svorio kategorijos pasaulio čempionas Chabibas Nurmagomedovas įstrigo Rusijoje ir ...
M. Tysonas (nuotr. SCANPIX)
Bokso legenda Mike‘as Tysonas praėjusio amžiaus pabaigoje ir šio amžiaus pradžioje augino keletą baltųjų tigrų, kurie jį įvėlė į ne vieną nemalonią situaciją. „Turėjau ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų