Antruoju NBA Vakarų konferencijos finalo dalyviu tapo Los Andželo „Lakers“ klubas, kuris namuose 89:70 (22:12, 29:19, 18:19, 20:20) sutriuškino Hiustono „Rockets“ krepšininkus ir laimėjo pusfinalio iki keturių pergalių seriją rezultatu 4:3.

Aikštės šeimininkai nuo pat susitikimo pradžios perėmė iniciatyvą ir po dviejų kėlinių jau turėjo saugią dvidešimties taškų persvarą - 51:31. Nors trečiajame ketvirtyje „Rockets“ klubui pavyko minimaliai priartėti (50:69), Los Andželo ekipa paskutiniame kėlinyje išsaugojo įgytą pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 89:70.

Nugalėtojų gretose įspūdingai rungtyniavo ispanas Pau Gasolis. Vidurio puolėjas per 41 minutę surinko 21 tašką, atkovojo 18 kamuolių ir blokavo 3 varžovų metimus.

15 taškų pridėjo Trevoras Ariza, po 14 - Kobe Bryantas ir Andrew Bynumas, 9 - Saša Vujačičius.

„Rockets" klube išsiskyrė Aaronas Brooksas (13 tšk.), Luisas Scola (11 tšk.) bei Vonas Waferis (10 tšk.).

Konferencijos finale „Lakers“ susitiks su Denverio „Nuggets“ klubu, kuriame rungtyniauja Linas Kleiza.