Lietuvos krepšinio lygos (LKL) „mažojo“ finalo antrosiose rungtynėse ketvirtadienį Šiaulių „Šiauliai“ svečiuose vėl tik po pratęsimo 101:93 (22:27, 11:18, 34:19, 14:17; 20:12) įveikė Klaipėdos „Neptūną“ ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-0.

Pirmąjį mačą namuose šiauliečiai taip pat tik po papildomo kėlinio laimėjo tokiu pačiu rezultatu 101:93.

Ketvirtadienio mače „Šiauliams“ Saulius Kuzminskas pelnė 23 taškus ir atkovojo 8 kamuolius, Gintautas Vileita (6 atk. kam.) ir Vaidotas Pridotkas surinko po 16 taškų, Gintaras Kadžiulis - 14, Virginijus Praškevičius pridėjo 12 taškų.

Klaipėdos ekipai Martynas Mažeika (8 atk. kam.) pelnė 25 taškus, Deividas Gailius (9 atk. kam.) - 24, Paulius Morkeliūnas (10 atk. kam.) - 16, Valdo Vasyliaus sąskaitoje - 13 taškų.

Sužaidus beveik 3 min., aikštės šeimininkai pirmavo 13:3. Likus 1 min. 40 sek. iki pirmojo kėlinio pabaigos, „Šiauliai“ sumažino atsilikimą iki minimumo 19:20, bet ketvirtį klaipėdiečiai užbaigė turėdami penkių taškų pranašumą 27:22. Įpusėjus antrajam kėliniui, komandas skyrė šeši taškai 35:29, tačiau „Neptūnas“ laimėjo 3 min. 30 sek. atkarpą 7:0 ir nutolo 42:29, o po 20 žaidimo minučių pirmavo 45:33.

Trečiajame kėlinyje sužaidus 7 min., svečiams pavyko sumažinti deficitą iki vieno taško 58:59, o po G. Kadžiulio tritaškio ir V. Pridotko dviejų taškų „Šiauliai“ pirmąjį kartą nuo mačo pradžios išsiveržė į priekį 63:62, o ketvirtį užbaigė turėdami trijų taškų pranašumą 67:64.

Ketvirtajame kėlinyje kova vyko taškas į tašką ir, likus 39 sek., rezultatas buvo lygus 79:79. G. Kadžiulis išvedė Šiaulių klubą į priekį, bet P. Morkeliūnas paskutinę ketvirčio sekundę išlygino rezultatą 81:81.

Pratęsimą taikliu metimu pradėjo šeimininkai, tačiau „Šiauliai“ pelnė aštuonis „sausus“ taškus 89:83 ir išsaugojo pergalingą pranašumą iki mačo pabaigos.

Trečiosios rungtynės bus žaidžiamos sekmadienį Šiauliuose.