NBA čempionato Vakarų konferencijos ketvirtfinalio penktosiose rungtynėse Denverio „Nuggets“ su Linu Kleiza namuose 107:86 (24:27, 25:22, 31:17, 27:20) nugalėjo Naujojo Orleano „Hornets“ ekipą ir pateko į konferencijos pusfinalį po 15 metų pertraukos.

„Nuggets“ klubas, kuris ketvirtajame ketvirtfinalio mače sutriuškino „Hornets“ ekipą net 58 taškų skirtumu ir pakartojo NBA atkrintamųjų varžybų rekordą, laimėjo seriją iki keturių pergalių 4-1.

Antrąją vietą Vakarų konferencijoje užėmusiai Denverio komandai Carmelo Anthony pelnė 34 taškus, J.R.Smithas - 20, Kenyonas Martinas - 15, Chauncey Billupsas surinko 13 taškų ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų, o Nene Hilario pridėjo 10 taškų.

Lietuvis L. Kleiza vyriausiojo trenerio George‘o Karlo sprendimu nežaidė.

Septintąją vietą Vakarų konferencijoje užėmusioje „Hornets“ ekipoje Davidas Westas (9 atkovoti kamuoliai) surinko 24 taškus, Jamesas Posey pelnė 18 taškų, Predragas Stojakovičius ir Chrisas Paulas (10 rez. perd.) - po 12.

Konferencijos pusfinalyje „Nuggets“ žais su „Dallas Mavericks“ krepšininkais. Beje, reguliariajame sezone Denverio komanda laimėjo visus keturis su „Mavericks“ žaistus susitikimus.