SEB BBL Elito divizione „Šiauliai“ namuose po atkaklios kovos rezultatu 73:77 (18:20, 20:20, 23:16, 12:21) nusileido Dainiaus Adomaičio vedamai Rygos „Barons/LMT“ ekipai.

Dėl traumų Šiaulių ekipai padėti negalėjo pagrindiniai ekipos aukštaūgiai Saulius Kuzminskas ir Virginijus Praškevičius.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie įpusėjus pirmam kėlinukui pirmavo 12:5, tačiau latviai laimėjo atkarpą 11:0 ir išsiveržė į priekį 16:12. Rezultatą šiauliečiams pavyko išlyginti po trijų taiklių Mindaugo Kuzminsko metimų – 23:23. Perimti iniciatyvą Lietuvos ekipai pavyko tik trečio kėlinuko pabaigoje, kai šeimininkai sugebėjo įgyti penkių taškų pranašumą.

Tačiau svečiai neplanavo sudėti ginklų. Po kelių sėkmingų atakų rezultatas jau vėl buvo lygus – 63:63. Dar vienas D.Adomaičio tritaškis vėl atstatė pusiausvyrą – 67:67, o netrukus po dar vieno tolimo metimo svečiai įgijo minimalų pranašumą – 70:69. Likus rungtyniauti minutei Uvis Vilumas padidino „Barons/LMT“ pranašumą iki keturių taškų – 75:71. Kitoje atakoje skirtumą perpus sumažino Stefhonas Hannahas, kuris turėjo galimybę išlyginti rezultatą, tačiau jo metimą blokavo Kasparas Berzinis. Pastarasis dviem baudos metimais ir įtvirtino Rygos ekipos pergalę – 77:73.

„Šiauliai“: G.Kadžiulis 18 (1/6 tritaškiai), A.Šležas 14, G.Vileita 11, S.Hannah 9, A.Danusevičius 8, M.Kuzminskas 7.