Šiąnakt Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate vyko vienas susitikimas. Jame titulą ginantys San Antonijaus „Spurs“ krepšininkai namie 91:93 (23:28, 24:25, 23:24, 21:16) pralaimėjo Los Andželo „Lakers“ komandai ir atsidūrė per žingsnį nuo iškritimo, nes serijoje iki keturių pergalių atsilieka jau 1:3.

Svečiai didesniu ar mažesniu skirtumu pirmavo nuo pirmos iki paskutinės minutės. Jau pirmajame kėlinyje „Lakers“ žaidėjai sugebėjo kiek atitrūkti 12:4, 22:8, bet San Antonijaus „Spurs“ po truputį vis mažino tą skirtumą, kol antrajame kėlinuke visiškai pasivijo savo varžovus – 45:45. Los Andželo krepšininkai vėl įgijo kelių taškų pranašumą, bet šeimininkai sėkmingai likvidavo ir jį – 67:67 (trečiajame kėlinyje). Vis tik šeimininkams persverti rezultato ir išsiveržti į priekį taip ir nepavyko: „Lakers“ atsakė spurtu 10:3 ir vėl susikrovė šiokią tokią persvarą – 77:70 (po trijų ketvirčių).

Vaizdas aikštelėje nesikeitė ir per lemiamą mačo atkarpą. Likus 56 sekundėms iki ketvirtojo kėlinuko pabaigos Los Andželo klubas pirmavo pakankamai solidžiai - 93:86, bet „Spurs“ vyrai rankų nesudėjo ir trumpą 28 sekundžių atkarpą laimėjo 5:0 bei grąžino intrigą į rungtynes – 93:91. Tiesa, per likusią pusę minutės nė vienai ekipai taškų pelnyti nebepavyko, tad „Lakers“ atsilaikė ir iš San Antonijaus išsivežė labai svarbią pergalę.

San Antonijaus komandą gelbėti mėgino: Timas Duncanas 29 taškai ir 17 atkovotų kamuolių, Tony‘s Parkeris ir Brentas Barry‘s po 23 taškus.

Visiškai išjungtas iš žaidimo buvo „Spurs“ legionierius iš Argentinos Manu Ginobilis, surinkęs tik 7 taškus.

„Lakers“  ekipą į pergalę vedė: Kobe Bryantas 28 taškai, Lamaras Odomas 16 taškų ir Vladimiras Radmanovičius 11 taškų.

Penktosios ir galbūt lemiamos Vakarų konferencijos finalo rungtynės bus žaidžiamos ketvirtadienio naktį Los Andželo „Staples Center“ arenoje.