Tą jie įrodė šiąnakt vykusiose ketvirtosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionato Rytų konferencijos finalo rungtynėse, kuriose namie 94:75 (22:17, 21:22, 22:19, 29:17) privertė pasiduoti Bostono „Celtics” komandą ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 2:2.

Šeimininkai, įsprausti į kampą po praėjusiame mače patirto pralaimėjimo, nieko nelaukė ir ryžtingai pradėjo susitikimą - 10:0. Antrojo kėlinuko pradžioje jie suorganizavo dar vieną įspūdingą spurtą – 11:2. Vis tik iki didžiosios pertraukos „Pistons” krepšininkams „pabėgti” nuo savo varžovų nepavyko - po dviejų ketvirčių persvara siekė  tik keturi taškus, o lemiamą pranašumą Detroito žaidėjai susikrovė antroje rungtynių pusėje.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo: Antonio McDyessas 21 taškas ir 16 atkovotų kamuolių, Richardas Hamiltonas 20 taškų, Rasheedas Wallace'as ir Jasonas Maxiellas po 14 taškų.

„Celtics” ekipą į priekį vedė: Kevinas Garnettas ir Paulas Pierce'as po 16 taškų, Ray'us Allenas ir Jamesas Posey po 11 taškų.

Penktoji Rytų konferencijos finalo dvikova bus žaidžiama trečiadienio naktį Bostone.