Šiąnakt Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate buvo sužaisti du Vakarų konferencijos pusfinalio susitikimai. Abiejuose juose triumfavo savo aikštėje žaidusios Jutos „Jazz“ ir San Antonijaus „Spurs“ komandos.

Jutos klubas namie po pratęsimo 123:115 (31:21, 24:34, 24:20, 29:33, 15:7) palaužė Los Andželo „Lakers“ ekipą ir išlygino serijos rezultatą 2:2.

Nors „Jazz“ krepšininkai didžiąją rungtynių dalį kontroliavo žaidimą ir buvo priekyje, svečiams vis pavykdavo juos pasivyti. Likus keturioms minutėms iki mačo pabaigos, šeimininkai turėjo 12 taškų persvarą, bet sugebėjo ją iššvaistyti. Vis tik pratęsimo metu patikimai uždengę varžovų klubo lyderį K. Bryantą, Jutos žaidėjai palaužė „Lakers“ pasipriešinimą.

„Jazz“ gretose daugiausiai nemalonumų varžovams pridarė: Deronas Williamsas 29 taškai (6/9 dvitaškių, 3 iš 4 tritaškių, 8/8 baudos metimai, 14 rezultatyvių perdavimų), Mehmetas Okuras 18 taškų (5/9 dvitaškių, 1 iš 4 tritaškis, 5/6 baudos metimų, 11 atkovotų kamuolių), Andrėjus Kirilenko 15 taškų (4/4 dvitaškių, 7/9 baudos metimų).

„Lakers“ į priekį vedė: Kobė Brynatas 33 taškai (12/23 dvitaškių, 1/10 tritaškis, 6/10 baudos metimų, 10 rezultatyvių perdavimų), Lamaras Odomas 26 taškai (9/16 dvitaškių, 1 iš 2 tritaškis, 5/10 baudos metimų, 13 atkovotų kamuolių), Pau Gasolis 23 taškai (11/16 dvitaškių, 1 iš 2 tritaškis, 10 atkovotų kamuolių).

Kitame Vakarų konferencijos pusfinalyje sėkmė šypsojosi taip pat namie rungtyniavusiems San Antonijaus „Spurs“ krepšininkams, kurie 100:80 (24:22, 31:20, 30:19, 15:19) susidorojo su Naujojo Orleano „Hornets“ klubu ir irgi išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 2:2.

Nugalėtojams Timas Duncanas pelnė 22 taškus (10/12 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 2/5 baudos metimų) ir atkovojo 15 kamuolių, Tonny's Parkeris įmetė 21 tašką  (8/12 dvitaškių, 5/8 baudos metimų), Manu Ginobilis (3/6 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 3/3 baudos metimai) ir Ime Udoka (2/3 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 2/3 baudos metimų) surinko po 15 taškų.

„Širšių“ komandoje išsiskyrė: Chrisas Paulas 23 taškai (10/15 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 3 iš 4 baudos metimų), Jannero Parqo 11 taškų (1/6 dvitaškis, 3/8 tritaškių) ir Davidas Westas 10 taškų (4/15 dvitaškių, 2/2 baudos metimai).