Po septynerių dėl nugaros traumos praleistų rungtynių Žydrūnas Ilgauskas pelnė 16 taškų, o jo Klivlendo „Cavaliers“ klubas laimėjo septintas iš eilės NBA reguliariojo sezono rungtynes namie. Sekmadienį savo arenoje „Cavaliers“ krepšininkai 98:91 (27:19, 20:21, 28:23, 23:28) nugalėjo Šarlotės „Bobcats“ ekipą.

Po krepšiais lietuvis atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 varžovų metimus, 3 kartus suklydo bei surinko 5 pražangas. Per nepilnas 32 žaidimo minutes (31,46) Ž. Ilgauskas pataikė 7 dvitaškius iš 11 bei realizavo abu baudų metimus.

Sėkmingiausiai nugalėtojų gretose žaidusio LeBrono Jameso sąskaitoje - 33 taškai, 7 sugriebti kamuoliai, 10 perdavimų ir 2 blokuoti varžovų metimai.

„Cavaliers“ krepšininkai su 38 pergalėmis ir 29 pralaimėjimais Rytų konferencijoje tebėra ketvirti.

Denverio „Nuggets“ namie net 168:116 (48:29, 36:29, 43:27, 41:31) sutriuškino Sietlo „SuperSonics“ krepšininkus. Tai buvo rezultatyviausios šio NBA sezono rungtynės, o Denverio klubas pateko tarp keturių rekordininkų per visą NBA istoriją. Po 173 taškus per rungtynes yra įmetę Fynikso „Suns“ (1990 metais) ir Bostono „Celtics“ (1959), 169 - Filadelfijos „76ers“ (1962) krepšininai.

Linas Kleiza prie rekordinės sekmadienio pergalės prisidėjo 17 taškų, 5 atkovotais ir 1 perimtu kamuoliu, 4 rezultatyviais perdavimais bei viena pražanga. Per beveik 25 su puse minutės (25,23) L. Kleiza pataikė 1 tritaškį iš 3, 5 dvitaškius iš 8 bei realizavo visus 4 baudų metimus.

26 taškus nugalėtojams pelnė Carmelo Anthony, 24 - Allenas Iversonas, 23 - Kenyonas Martinas, po 19 - J.R. Smithas ir Chucky Atkinsas, 13 - Marcusas Camby (15 atkovotų kamuolių bei 10 rezultatyvių perdavimų), 11 - Yakhouba Diawara.

„Nuggets“ klubas su 40 pergalių ir 26 pralaimėjimais NBA lygos Vakarų konferencijoje tebėra devintas.

Jau iki 22 nepralaimėtų mačų seriją pratęsė Hjustono „Rockets“ šią naktį įveikę ne ką nors kitą, o Vakarų konferencijoje pirmavusį Los Andželo „Lakers“ klubą. Dabar lyderiais jau tapo Hjustono krepšininkai.