Antrą pergalę iš eilės NBA čempionate Vašingtono "Wizards", šeštadienį namie po pratęsimo 119:109 Los Andželo "Clippers" krepšininkus.

Starto penkete mačą pradėjęs Darius Songaila nugalėtojams pelnė 14 taškų, po krepšiais atkovojo 8 bei perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo bei surinko 5 pražangas. Per daugiau nei 35 žaidimo minutes (35:07) D. Songaila pataikė 7 dvitaškius metimus iš 15.

Net 36 taškų į svečių krepšį įmetė Antawnas Jamisonas (11 sugriebtų kamuolių), 16 - Caronas Butleris, 14 - Antonio Danielsas, 11 - DeShawnas Stevensonas, po 10 - Rogeris Masonas bei Nickas Youngas.

Los Andželo komandos gretose sėkmingiausiai žaidė Corey Maggette (34 tšk.), Timas Thomas (17 tšk.), Joshas Powellas (14 tšk.), Cuttino Mobley (13 tšk.) bei Nickas Fazekašas (11 taškų).

Vašingtono krepšininkai su 33 pergalėmis bei 32 pralaimėjimais NBA lygos Rytų konferencijoje tebėra šešti.