Šiąnakt NBA lygoje Naujajame Orleane vykstantį 57-tąjį „Visų Žvaigždžių savaitgalį“ vainikavo pagrindinis šventės akcentas - rungtynės tarp Rytų ir Vakarų rinktinių. Dvikovą rezultatu 134:128 (34:28, 40:37, 32:28, 28:35) laimėjo iš Rytų konferencijos ekipų sudaryta rinktinė.

Naudingiausio žaidėjo titulas atiteko LeBronui Jamesui, jo sąskaitoje 27 taškai, 9 rezultatyvūs perdavimai, 8 atkovoti kamuoliai, du blokai ir keturios klaidos.

Prastas Vakarų rinktinės pataikymas rungtynių pradžioje leido varžovams kiek atitrūkti. Vėliau žaidimas išsilygino, o Vakarai, įgavę didesnį pagreitį, antrojo kėlinio viduryje sugebėjo pranašumą sumažinti iki 2 taškų (48:50), bet netrukus L.Jameso vedama Rytų rinktinė vėl pabėgo - šįkart iki pat ketvirtojo kėlinio vidurio.

Ketvirtojo ketvirčio viduryje po Chriso Paulo perdavimo du taškus pelnė ir rezultatą išlygino Brandonas Roy‘us (110:110). Paskutinę minutę, kuri prasidėjo dar esant lygiam rezultatui (125:125), užvirė tikra kova, keturis taškus iš eilės pelnę Rytų krepšininkai vėl pabėgo į priekį - 129:125, tuo tarpų Vakarai net po pakartotinių šansų nesugebėjo atsakyti taikliai.

Likus 15 sekundžių Ray‘us Allenas pridėjo dar du taškus ir padidino pranašumą iki 6 taškų, bet jau netrukus kitoje aikštės pusėje B.Roy‘us taiklių tritaškiu metimu sumažino skirtumą perpus. Bandydami gelbėti rungtynes Vakarai pražangomis ėmė stabdyti rungtynių laikrodį, o R.Allenas baudos metimais dar pridėjo 3 taškus ir įtvirtino Rytų pergalę.

Rytams daugiausia taškų pelnė R.Allenas - 28, L.Jameso sąskaitoje 27, Dwightas Howardas - 16, C.Paulas - 14 (7 atk, kam.), Paulas Pierce‘as - 10, Richardas Hamiltonas - 9.

Vakarų stovykloje po 18 taškų pelnė Carmelo Anthony (7 atk. kam.), B.Roy (9 atk. kam.) ir Amare‘as Stoudemire‘as, C.Paulas - 16 (14 rez. perd.), Carlosas Boozeris - 14 (10 atk. kam.), Dirkas Nowitzkis - 13, Steve‘o Nasho sąskaitoje 8 taškai (6 rez. perd.).