Žydrūno Ilgausko Klivlendo "Cavaliers" klubas sekmadienį Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse svečiuose 93:90 (14:28, 19:15, 24:27, 36:20) nugalėjo Toronto "Raptors" krepšininkus bei iškovojo trečią pergalę iš eilės.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 8 taškus, po krepšiais atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, po dukart suklydo bei prasižengė.

Per 22 žaidimo minutes Ž. Ilgauskas pataikė 3 dvitaškius iš 9 bei realizavo abu baudų metimus.

Svečiams pergalę lėmė sėkmingas LeBrono Jameso žaidimas ketvirtajame kėlinyje, per kurį jis įmetė 24 taškus bei pasiekė "Cavaliers" klubo vieno kėlinio rezultatyvumo rekordą. Iš viso L. Jameso sąskaitoje - 39 taškai, 11 sugriebtų kamuolių bei 8 rezultatyvūs perdavimai.

14 taškų į arenos šeimininkų krepšį įmetė Larry Hughesas, 10 - Drew Goodenas (12 atkovotų kamuolių).

Antrą nesėkmę iš eilės patyrusios "Raptors" ekipos gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Chrisas Boshas (23 tšk.), Anthony Parkeris (20 tšk.), Jamario Moonas ir Jose Calderonas (po 16 taškų).

Abu klubai turi po 17 pergalių bei tiek pat pralaimėjimų.

Praėjusio NBA sezono Rytų konferencijos čempionai "Cavaliers" krepšininkai Centriniame pogrupyje tebėra antri, o "Raptors" komanda užima trečiąją vietą Rytų konferencijos Atlanto pogrupyje.