Pirmą pergalę antrosiose ikisezoninėse Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) rungtynėse iškovojo Klivlendo "Cavaliers" ekipa su Žydrūnu Ilgausku, ketvirtadienį namuose po pratęsimo 96:90 (18:23, 19:26, 25:19, 23:17, 11:5) nugalėjusi Detroito "Pistons" (1 pergalė ir 1 pralaimėjimas) krepšininkus.

Starto penkete mačą pradėjęs lietuvis pelnė 6 taškus, po krepšiais atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, po kartą suklydo bei prasižengė. Per 23 žaidimo minutes Ž. Ilgauskas pataikė 3 dvitaškius iš 6 bei nesugebėjo realizuoti vienintelio baudos metimo.

17 taškų į svečių krepšį įmetė LeBronas Jamesas, 10 - Devinas Brownas, po 9 - Damonas Jonesas ir Shannonas Brownas.

"Rockets" gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Arronas Afflalo, Chauncey Billupsas ir Richardas Hamiltonas (po 12 tšk.) bei Rodney Stuckey (10 taškų).

Kituose NBA lygos ikisezoniniuose mačuose ketvirtadienį Sakramento "Kings" klubas 99:110 pralaimėjo Fynisko "Suns" ekipai, o Atlantos "Hawks" 109:104 nugalėjo Šarlotės "Bobcats" krepšininkus.