Prancūzijoje prasidėjo keturių komandų draugiškas turnyras „Pro Stars Pays de la Loire“, kuriame dalyvauja ir Kauno „Žalgirio“ ekipa. Pirmąją turnyro dieną žalgiriečiai Nante 91:85 nugalėjo Nansi „SLUC“ komandą iš Prancūzijos. Šiame mače kauniečių treneriai visiems krepšininkams žaidimo laiką dalino apylygiai.

Po pirmojo kėlinio priekyje buvo prancūzai 25:19. Įpusėjus rungtynėms, Kauno „Žalgirio“ krepšininkai sumažino skirtumą iki 2 taškų (48:50). Po didžiosios pertraukos abi komandos daug atidžiau ir kibiau gynėsi, o kauniečiai trečiajame kėlinyje įgijo minimalią persvarą 59:58. Paskutiniajame ketvirtyje Nansi ekipa bandė kovoti dėl pergalės, bet žalgiriečiai laimėjo rungtynes 6 taškų skirtumu.

Kauno "Žalgirio" komandai taškus pelnė: Tanoka Beardas 16 (8 atkovoti kamuoliai), Marcusas Brownas 13 (3/8 tritaškiai), Eurelijus Žukauskas 12 (5 atkovoti kamuoliai), Artūras Milaknis 12 (2/3 tritaškiai), Dainius Šalenga 9, DeJuanas Collinsas 8, Goranas Jurakas 8, Vilmantas Dilys 6, Vaidotas Pečiukas 3, Mantas Kalnietis 2, Vaidas Čepukaitis 2.

Rezultatyviausiai varžovų gretose žaidė Michaelas Baueris, pelnęs 23 taškus. Pape Phillippe Amagou įmetė 14 taškų, Victoras Samnickas – 13.