Pirmose Ispanijos čempionato finalo rungtynėse Madrido "Real" klubas namie rezultatu 69:62 (18:21, 20:12, 8:13, 23:16) nugalėjo Barselonos "Winterthur FCB" krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 1-0.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie pirmavo beveik viso pirmo kėlinuko metu. Antrame kėlinuke iniciatyvą perėmė šeimininkai, kurie rungtynėms įpusėjus susikrovė penkių taškų pranašumą – 38:33.

Trečiame kėlinuke jau dominavo Barselonos krepšininkai. Abi komandos sėkmingiau gynėsi, o po trijų kėlinukų ekipos turėjo lygiai taškų – 46:46.

Ketvirtame kėlinuke ir toliau vyko įtempta kova taškas į tašką. Likus dviem minutėms iki ketvirčio pabaigos vienu tašku dar pirmavo svečiai, tačiau Felipe Reyesas vėl išvedė savo komandą į priekį. Kitoje atakoje Marko Tomas pataikė vieną baudos metimą, o po netaiklaus katalonų ekipos žaidėjų atakos tolimą metimą pataikė Axelis Hervelle – 64:59. Per likusį laiką sostinės klubo žaidėjai užtikrintai metė baudas ir nugalėjo 69:62.

“Real”: F.Reyes 17 (11 atk. kam.), A.Hervelle 10 (9 atk. kam.), M.Tomas 9, Ch.Smith ir A.Mumbru – po 8.

“Winterthur”: J.C.Navarro 17 (5 atk. kam.), F.Vasquez 12 (10 atk. kam.), L.Jakovic 9 (7 rez. perd.), J.Trias 8 (7 atk. kam.).