Antrąsias Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionato Rytų konferencijos finalo rungtynes Žydrūno Ilgausko Klivlendo "Cavaliers" klubas ketvirtadienį išvykoje 76:79 (16:20, 34:18, 13:22, 13:19) pralaimėjo Detroito "Pistons" krepšininkams, kurie pirmauja serijoje iki keturių pergalių 2:0.

Pirmąjį mačą savo arenoje Detroito komanda, kuri Rytų konferencijos finale žaidžia penktą sezoną iš eilės, laimėjo tokiu pačiu rezultatu - 79:76.

Ketvirtadienio rungtynėse lietuvis svečiams pelnė vos 3 taškus, po krepšiais atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po dukart suklydo bei prasižengė. Per 27 minutes Ž. Ilgauskas pataikė 1 dvitaškį iš 6 bei realizavo 1 baudos metimą iš 2.

Po 15 metų pertraukos konferencijos finale rungtyniaujančios "Cavaliers" ekipos gretose sėkmingiausiai žaidė LeBronas Jamesas - 19 taškų, 6 sugriebti ir 3 perimti kamuoliai bei 7 rezultatyvūs perdavimai.

Po 14 taškų į arenos šeimininkų krepšį įmetė Andersonas Varejao (14 atkovotų kamuolių) bei Aleksandras Pavlovičius, 9 - Danielis Gibsonas.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Rasheedas Wallace`as (16 tšk. bei 11 atkovotų kamuolių), Jasonas Maxiellis (15 tšk.), Richardas Hamiltonas ir Chauncey Billupsas (po 13 tšk.) bei Chrisas Webberis (9 taškai).

Trečiąsias bei ketvirtąsias NBA lygos Rytų konferencijos finalo serijos rungtynes Klivlende komandos žais sekmadienį bei antradienį.