Domantas Sabonis ir Indianos „Pacers“ (11/7) iškovojo pergalę NBA. Lietuvio ekipa išvykoje 116:106 (36:19, 23:36, 25:25, 32:26) nugalėjo Šarlotės „Hornets“ (7/11).

D. Sabonis atliko trigubą dublį – pelnė 22 (9/10 met.) taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Lietuvis sugrįžęs po traumos rungtyniavo 39 minutes bei pridėjo dar perimtą kamuolį, tačiau 5 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Nemėgstu praleisti rungtynių. Šiandien atsikėliau ir jaučiausi gerai. Prieš rungtynes jaučiausi puikiai, jei būčiau nežaidęs jausčiausi labai prastai“, – pasakojo D. Sabonis.

Tai yra šeštasis Domo trigubas dublis karjeroje ir antrasis šiame sezone.

„Pacers“ pranašumą susikrovė dar pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 36:19. Tiesa, vėliau svečiai jį iššvaistė ir turėjo padirbėti ketvirtajame kėlinyje.

„Hornets“: Terry Rozieras 20, P. J. Washingtonas 18, Devonte Grahamas ir Gordonas Haywardas po 16 taškų.

„Pacers“: Dougas McDermottas 28, Malcolmas Brogdonas 25, D. Sabonis 22, Justinas Holiday 19 taškų.