„Barcelona“ Ispanijos Karaliaus taurės aštuntfinalyje 2:1 nugalėjo „Rayo Vallecano“ futbolininkus ir iškovojo bilietą į kitą etapą.

Tikslaus perdavimo baudos aikštelėje sulaukęs Frenkie de Jongas 20-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.

Ricardas Puigas 36-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs.

Franas Garcia 63-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Rayo Vallecano“ į priekį 1:0.

Lionelis Messi 69-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

F.De Jongas 80-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir persvėrė rezultatą „Barcelonos“ naudai 2:1.