Lenkijoje trečiadienį prasidėjo atvirasis Europos biatlono čempionatas, kurį tradiciškai praleidžia nemažai pajėgiausių Senojo žemyno sportininkų. Europos biatlono čempionate pelnyti taškai įskaičiuojami ne į pasaulio taurės, o į antros pagal pajėgumą – IBU taurės – įskaitą.

Vyrų 20 km lenktynių auksas iškeliavo į Latviją. Andrejs Rastorgujevs numušė 19 taikinių iš 20, buvo labai greitas trasoje ir finišavo per 52 min. 4.7 sek. Sidabrą pelnė norvegas Erlendas Bjoentegaardas (+1:27.5 min., 2 baudos min.), o bronzą – jo tautietis Endre Stroemsheimas (+1:41.4, 2).

Tomas Kaukėnas ilgą laiką realiai pretendavo į vietą penketuke, tačiau paskutiniame šaudymo ruože padarė 3 klaidas, gavo 3 baudos min. ir nukrito į 37-ą vietą (+5:09.3, 4).

Kiek geriau pasirodė Karolis Dombrovskis, finišavęs 30-as (+4:35.7, 2).

Solidžiai pasirodė Linas Banys, vienintelę klaidą padaręs paskutiniame šaudymo ruože. Jis užėmė 50-ą vietą (+6:12.0, 1).

Nikita Romanovas finišavo 104-as (+10:40.0, 4) tarp 138 klasifikuotų sportininkų, o Lukas Jakeliūnas nestartavo.

Ketvirtadienį sportininkai turės poilsio dieną. Penktadienį tiek vyrai, tiek moterys dalyvaus sprinto lenktynėse.