Pergalę Eurolygoje iškovojo Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ (16/6). Katalonai namuose be didesnių problemų 85:81 (16:14, 28:19, 25:17, 16:31) susitvarkė su Sankt Peterburgo „Zenit“ (13/7).

Artūro Gudaičio atstovaujamas „Zenit“ kovoje buvo tik vieną kėlinį. Tada savo žodį tarė „Barcos“ snaiperis Kyle‘as Kuricas. Tritaškius ir dvitaškius idealiai pirmoje rungtynių dalyje svaidęs gynėjas sukūrė Šaro ekipai dviženklę persvarą (38:27).

Po pertraukos intriga labai greitai išblėso. „Barcelona“ pabėgo 19 taškų pranašumu (69:50), o ketvirtajame kėlinyje švaistė pranašumą ir davė galimybę „Zenit“ rusui Andrėjui Zubkovui sužaisti karjeros rungtynes Eurolygoje.

A. Gudaitis žaidė 29 minutes, pelnė 15 taškų, atkovojo 6 kamuolius, blokavo 2 metimus, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 21 naudingumo balą.

„Barcelona“: Brandonas Daviesas 18 (8/12 dvit.), K. Kuricas 16 (3/3 trit.), Cory Higginsas ir Nikola Mirotičius po 14 taškų, Nickas Calathesas 9 (12 rez. perd., 7 atk. kam.).

„Zenit“: A. Zubkovas (5/6 trit.) ir A. Gudaitis po 15 (6 atk.kam., 3/10 dvit.), Kevinas Pangosas 13, Billy Baronas ir Mateušas Ponitka po 10 taškų.