Egipte vykstančiame pasaulio vyrų rankinio čempionate prie pabaigos artėja antrojo etapo kovos ir aiškėja vis daugiau ketvirtfinalio dalyvių.

Trečioje grupėje išsigelbėjo Norvegijos rinktinė (8 tšk.). Pasaulio vicečempionė 35:33 (18:18) įveikė islandus (2 tšk.) ir su nerimu laukė paskutinio grupės mačo tarp portugalų ir prancūzų.

Jame prancūzai (10 tšk.) 32:23 (16:12) šventė pergalę ir paliko portugalus (6 tšk.) už borto. Didelės reikšmės nebeturėjusiose rungtynėse šveicarai (4 tšk.) 27:24 (15:13) susitvarkė su alžyriečių (0 tšk.) pasipriešinimu.

Lemiamą mūšį sėkmingai baigė šeimininkai egiptiečiai (7 tšk.). Jie pasiekė lygiąsias – 25:25 (8:12) – su slovėnais (6 tšk.) ir to užteko vietai ketvirtfinalyje.

Slovėnai pirmajame kėlinyje turėjo ir 5 įvarčių pranašumą, tą pačią atžymą jie pasiekė ir pačioje antrojo kėlinio pradžioje, bet šeimininkai greitai atsigavo ir surengė spurtą 7:1. Likus apie 70 sek. egiptiečiai pirmavo 2 įvarčiais. Slovėnai paskutinėmis akimirkomis spėjo išlyginti rezultatą, bet to jiems neužteko.

Kitose žūtbūtinėse grupės rungtynėse intrigos nebuvo. Švedai (8 tšk.) greitai susikrovė didelį pranašumą ir 34:20 (17:8) nugalėjo Rusijos rankinio federacijos komandą (5 tšk.), kuriai čempionatas baigėsi.

Grupės autsaiderių rungtynėse baltarusiai (4 tšk.) 30:26 (14:14) nugalėjo makedonus.

Pirmadienį antrąjį etapą užbaigs ir likusių dviejų grupių komandos.