Permainas trenerių štabe atlikęs Vilniaus „Rytas“ (11-6) „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo jau antrąją pergalę per savaitę. Giedriaus Žibėno vadovaujama sostinės ekipa šeštadienio vakarą išvykoje susitvarkė su „Šiaulių“ (4-10) krepšininkais.

Dvikova Šiauliuose baigėsi „Ryto“ pergale 86:78 (20:18, 23:24, 21:18, 22:18).

Intriga Šiaulių miesto arenoje buvo gyva iki pat rungtynių pabaigos. Anatano Sireikos auklėtiniai ilgai demonstravo atkaklią kovą, trečiojo kėlinio metu turėjo ir 9 taškų pranašumą, tačiau jį išlaikyti pavyko vos vieną minutę.

Dvikovos kulminacija persikėlė į lemiamą ketvirtį, kur likus dviem minutėms iki susitikimo pabaigos „Rytas“ jau buvo priekyje 12 taškų skirtumu ir atrodė, kad rungtynių nugalėtojo klausimas jau yra išspręstas. Vis dėlto, charakterį pademonstravę šiauliečiai spurtavo 0:7, sostinės ekipos metimai skriejo pro šalį ir likus 45 sekundėms komandas skyrė 5 taškai (83:78).

Vienas Šiaulių ekipos lyderių Elvaras Maras Fridrikssonas stojo mesti baudų metimų, tačiau abu jie tikslo nepasiekė, o kitoje aikštelės pusėje „Rytui“ pergalę garantavo tritaškį pataikęs Dovis Bičkauskis.

Naudingiausiai sostinės ekipos gretose rungtyniavo 9 taškus pelnęs, 10 kamuolių atkovojęs ir 7 rezultatyvius perdavimus atlikęs kapitonas Arnas Butkevičius. Jam puikiai talkino Keithas Bensonas (15 tšk.), Ryanas Boatrhigthas (14 tšk.) ir D. Bičkauskis (14 tšk.). Dešimt taškų pridėjo Gytis Radzevičius.

Šiaulių ekipoje įspūdingas rungtynes sužaidė 32 naudingumo balus surinkęs centras Andy Van Vlietas. Belgas pelnė 19 taškų ir atkovojo 10 kamuolių.

Pirmoji šių komandų akistata Vilniuje spalio mėnesį baigėsi „Ryto“ pergale 107:80. Bendrai  „Rytas“ pratęsė jau šešerius metus trunkančią pergalių seriją prieš „Šiaulių“ ekipą. Saulės miesto krepšininkai „Rytą“ paskutinį kartą įveikė dar 2014 m. balandį.