Italijoje vykstančiame pasaulio biatlono taurės etape šeštadienį surengtos dar dvejos lenktynės – moterų 12,5 km bendro starto lenktynės ir vyrų estafetė 4x7,5 km.

Dramatiškas vyrų estafetės lenktynes laimėjo prancūzai Antoninas Guigonnat, Quentinas Fillonas Maillet, Simonas Desthieux ir Emilienas Jacquelinas. Prancūzijos rinktinė išvengė baudos ratų, panaudojo 9 papildomus šovinius ir užfiksavo 1 val. 14 min. 25.8 sek. laiką.

Prancūzai vos 0.8 sek. aplenkė Norvegijos rinktinę (1 baudos ratas + 9 papildomi šoviniai). Sezono lyderis Johannesas Thingnesas Boe paskutiniame etape panaikino turėtą deficitą, bet sprinte link finišo praleido E.Jacqueliną į priekį.

Trečia finišavo Rusijos rinktinė (+50.8 sek., 1+7), pirmavusi po dviejų etapų.

Sėkmingai lenktynės susiklostė lietuviams. Mūsiškiai išvengė baudos ratų, panaudojo 8 papildomus šovinius ir finišavo 14-i (+5:28.2), pagerindami savo pozicijas olimpinėje atrankoje. Už lietuvių liko net ir galinga Švedijos rinktinė (+5:41.3, 3+16).

Karolis Dombrovskis (0+3) ir Vytautas Strolia (0+4) lyderiams prarado po kiek daugiau nei minutę, o Tomas Kaukėnas (0+0) praktiškai neatsiliko nuo favoritų, prarasdamas tik apie 4 sek. ir pakeldamas Lietuvos rinktinę į 12-ą vietą.

Maksimas Fominas šaudė sėkmingai (0+1), tačiau trasoje pralaimėjo beveik 3 min.

Moterų 12,5 km bendro starto lenktynes laimėjo prancūzė Julia Simon (37:05.5, 3), kuri vos 0.2 sek. aplenkė švedę Hanną Oeberg (1 baudos ratas) ir 3.5 sek. – austrę Lisa Theresą Hauser (1). Bendroje pasaulio taurės įskaitoje norvegės Marte Olsbu Roeiseland (625) persvara prieš tautietę Tiril Eckhoff (617) ir H.Oeberg (616) beveik ištirpo.