Menchengladbacho „Borussia“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionate po permainingos kovos 4:2 nugalėjo Dortmundo „Borussia“ futbolininkus.

Grubia varžovo klaida pasinaudojęs Florianas Neuhausas jau 2-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo pražangą ir įvarčio neįskaitė.

Nico Elvedi 11-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė Menchengladbacho „Borussia“ į priekį 1:0.

Erlingas Haalandas 22-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Netrukus puolėjas dar kartą nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą Dortmundo „Borussia" naudai 2:1.

N.Elvedi 33-ąją minutę taip pat dar kartą pasižymėjo šiame susitikime ir vėl atstatė pusiausvyrą 2:2.

Ramy Bensebaini 49-ąją minutę nuostabiu smūgiu pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir vėl išvedė Menchengladbacho „Borussia“ į į priekį 3:2.

Marcusas Thuramas 78-ąją minutę kampinio metu tiksliu smūgiu galva dar labiau padidino šeimininkų pranašumą 4:2.