Balstogės „Jagiellonia“ klubas toliau ruošiasi antrajai sezono daliai ir žaidžia draugišas rungtynes. Ketvirtadienį „Jaga“ žaidė kontrolinė mačą su Volgogrado „Rotor“ ekipa iš Rusijos. Šis mačas pasibaigė lygiosiomis 1:1.

Fedoras Černcyhas žaidė startinėje „Jagiellonia“ sudėtyje ir rungtyniavo 65 minutes.

Po įvartį abi komandos pelnė per pirmąjį kėlinį. Priminsime, kad Lenkijos „Ektraklasa“ lygoje „Jaga“ per 14 turų surinko 20 taškų ir užima septintą lygos vietą.

*****

O Turkijos Super lygoje šiandien „Erzurumspor BB“ klubas, kuriam atstovauja Arvydas Novikovas, žaidė su „Alanyaspor“ klubu ir sužaidė lygiosiomis 1:1.

Šias rungtynes A.Novikovas pradėjo ant atsarginių suolo, o į aikštę buvo išleistas 61 minutę.

Tą minutę rezultatas jau buvo 1:1.

Po šių lygiųjų „Erzurumspor“ klubas su 18 taškų lieka devynioliktoje turnyrinės lentelės vietoje.