Įspūdingos NBA rungtynės naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį sužaistos Klyvlande. Ten vietos „Cavaliers“ (7/7) dviejų pratęsimų pareikalavusioje kovoje 147:135 (28:23, 23:26, 36:29, 26:35, 14:14, 20:8) nugalėjo Bruklino „Nets“ (9/7).

Fantastines rungtynes sužaidė Klyvlando ekipos įžaidėjas Collinas Sextonas. Jis pelnė 42 taškus, o net 15 iš jų – per antrąjį pratęsimą. Būtent jis antrajame pratęsime taikliais metimais per Kyrie Irvingą nulėmė rungtynių baigtį.

Per reguliarųjį laiką gelbėtis turėjo „Nets“ ekipa. Svečiai panaikino 13 taškų deficitą ir likus vos minutei išlygino rezultatą. Pirmajame pratęsime „Cavaliers“ ištraukė taiklus C. Sextono tritaškis likus 1,2 sekundės.

Bruklino trijulė K. Irvingas, Kevinas Durantas ir Jamesas Hardenas šiose rungtynėse kartu surinko net 96 taškus, tačiau to pergalei nepakako. K. Irvingas sugrįžo į aikštę po kurio laiko. Jis praleido 7 rungtynes dėl asmeninių priežasčių.

„Cavaliers“: C. Sextonas 42 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Cedi Osmanas 25, Taureanas Prince‘as 17, Damyeanas Dotsonas ir Larry Nance‘as jaunesnysis po 15 taškų.

„Nets“: K. Durantas 38 (12 atk. kam.), K. Irvingas 37, J. Hardenas 21 (10 atk. kam., 12 rez. perd.), Jeffas Greenas 16 taškų.