Ronaldo įsirašė į istoriją, „Juventus“ iškovojo Italijos Supertaurę

Turino „Juventus“ Italijos Supertaurės finale 2:0 nugalėjo „Napoli“ futbolininkus ir iškovojo šio turnyro trofėjų.

Hirvingas Lozano 29-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau vartų sargas meistriškai atrėmė kamuolį.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Cristiano Ronaldo 40-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

Leonardo Bonucci 43-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

C.Ronaldo 64-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Juventus“ į priekį 1:0.

Tai buvo 760-asis C. Ronaldo įvartis oficialiose varžybose per visą karjerą – pagal oficialią statistiką portugalas tapo rezultatyviausiu visų laikų žaidėju.

Lorenzo Insigne 80-ąją minutę nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio.

Alvaro Morata per pridėtą rungtynių laiką taip pat nuginklavo vartininką ir įtvirtino Turino ekipos pergalę 2:0.