Užtikrintą pergalę lemiamame FIBA Čempionų lygos mače A grupėje pasiekė Sasario „Dinamo“ (4/2) ekipa, išvykoje 92:81 (23:17, 23:15, 27:26, 19:23) nugalėjusi Stambulo „Galatasaray“ (1/5).

Sasario ekipai tai garantavo bilietą į kitą etapą, kurį pralaimėjimo atveju galėjo atimti Arhuso „Bakken Bears“ klubas.

Eimantas Bendžius svarbiame mače buvo sunkiai sulaikomas. Lietuvis per 35 minutes pelnė 20 taškų (1/2 dvitaškių, 6/13 tritaškių), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, kartą suklydo, 2 sykius prasižengė ir surinko 24 naudingumo balus.

Į kitą FIBA Čempionų lygos etapą žengė ir Atėnų AEK (4/2) ekipa, C grupės mače išvykoje 95:90 (20:16, 20:17, 27:22, 28:35) palaužusi Minsko „Cmoki“ (2/4) klubą.

Prieš rungtynes situacija grupėje buvo itin sudėtinga – visos komandos galėjo surinkti po tris pergales ir tada būtų laukęs taškų skaičiavimas. Vis dėlto AEK užduotį supaprastino kiek anksčiau pasibaigęs mačas, finišavęs Holono „Hapoel“ (4/2) pergale prieš Šolė „Cholet“ (2/4) ekipą, o prieš Minsko klubą graikai turėjo solidų tarpusavio pranašumą (95:69)

Rezultatą iš kitos arenos sužinoję AEK žaidėjai kiek atsipalaidavo ir ketvirtajame kėlinyje praleido net 35 taškus, nors pergalę išsaugoti ir sugebėjo. Jonas Mačiulis šiame mače per 31 minutę pelnė 6 taškus (3/5 dvitaškių, 0/2 tritaškių), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, po 2 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 10 naudingumo balų.

Net 32 taškus nugalėtojams surinko Keithas Langfordas (5/6 tritaškių), 21 – Yanickas Moreira (9/15 dvitaškių), 17 – Matthew Lojeski, 11 – Kingsley Mosesas.

Minsko klubui 19 taškų atnešė Derekas Cooke‘as (9 atk. kam.), po 18 – Krisas Clyburnas (4/8 tritaškių) ir Andrejus Stabrovskis (3/7 tritaškių), 16 – Robas Lowery (7 rez. perd.).

Kaip geriausia grupės ekipa į kitą etapą žengė „Hapoel“, dviem taškais laimėjusi tarpusavio dvikovą prieš AEK.