Italijos taurės aštuntfinalyje savo progą pasireikšti gavo vartininkas Titas Krapikas. „Spezia“ klubas suteikė šansą lietuviui stovėti vartuose ir tą jam teko daryti ne prieš ką kitą, o „Roma“ klubą.

T.Krapikas sužaidė tikrai gerai, o „Spezia“ klubas po pratęsimo 4:2 nugalėjo „Roma“ ekipą ir žengė į „Coppa Italia“ ketvirtfinalį.

„Spezia“ klubui rungtynės prasidėjo labai gerai. Jau 6 minutę jie realizavo paskirtą baudinį, o 15 minutę įmušė antrąjį įvartį. „Roma“ kelis kartus grasino „Spezia“ vartams, bet T.Krapikas tuos smūgius atlaikė.

Visgi, kėlinio pabaigoje į jo vartus buvo paskirtas baudinys ir jį Lorenzo Pellegrini įmušė. Antrajame kėlinyje komandos tiek daug progų neturėjo, tačiau „Roma“ savo rimtesnį šansą išnaudojo.

73 minutę į T.Krapiko vartus įmušė Henrikhas Mkhitaryanas. Pagrindinis rungtynių laikas pasibaigė rezultatu 2:2, tad komandoms teko žaisti pratęsimą, kurio metu jau dominavo „Spezia“.

Taip atsitiko, kadangi „Roma“ jau pačioje pratęsimo pradžioje gavo net dvi raudonas korteles ir liko žaisti devyniese. Vieną iš raudonų kortelių gavo ir pagrindinis vartininkas Pau Lopezas.

„Roma“ taip ir neatliko daugiau smūgių į vartus, o „Spezia“ pratęsimo metu pelnė du įvarčius ir iškovojo pergalę.

Italijos taurės ketvirtfinalyje „Spezia“ klubas žais su „Napoli“ ekipa.