Leicester City“ Anglijos „Premier“ lygoje 2:0 nugalėjo Londono „Chelsea“ futbolininkus ir laikinai pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Wilfredas Ndidi jau 6-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išvedė „Leicester City“ į priekį 1:0

Jameso Maddisono 15-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs. Callumui Hudsonui-Odoi 33-ąją minutę nepavyko perkelti kamuolio per vartininką, pastarojo smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

J.Maddisonas 41-ąją minutę nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Jamesas Justinas 50-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Marcas Albrightonas 56-ąją minutę taip pat pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Youri Tielemansas 57-ąją minutę atliko žemą smūgį į vartų centrą, tačiau Edouardas Mendy sėkmingai atrėmė kamuolį.

Timo Wernerio 86-ąją minutę pelnytas įvartis po VAR peržiūros buvo neįskaitytas dėl nuošalės.