Leverkuzeno „Bayer“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionate 2:1 nugalėjo Dortmundo „Borussia“ futbolininkus.

Florianas Wirtzas 2-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau Romanas Burki meistriškai atrėmė kamuolį.

Moussa Diaby 14-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Bayer“ į priekį 1:0.

Lucas Alario 45-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau R.Burki dar kartą meistriškai atrėmė kamuolį.

Julianas Brandtas 67-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Florianas Wirtzas 80-ąją minutę tiksliu smūgiu nuginklavo vartininką ir vėl persvėrė rezultatą „Bayer“ naudai 2:1.