„AC Milan“ Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse 2:0 nugalėjo „Cagliari“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė dar tris taškus.

Zlatanas Ibrahimovičius jau 7-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „AC Milan“ į priekį 1:0.

Davide’as Calabria 37-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė. Z.Ibrahimovičius antrojo kėlinio pradžioje antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir padvigubino pranašumą 2:0.

Alexis Saelemaekersas 74-ąją minutę užsidirbo antrą geltoną šiame susitikime, kuri virto į raudoną, o „AC Milan“ liko rungtyniauti dešimtyje. Alberto Cerri 82-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau Gianluigi Donnarumma meistriškai atrėmė kamuolį.